Νέα Υόρκη: Κρητικοπούλες έγιναν viral – Xόρεψαν και τραγούδησαν έξω από το Grand Central Terminal

20:34 - 13/10/2022

Το παραδοσιακό τραγούδι «Τη μάνα μου την αγαπώ» που ερμήνευσε με την μοναδική του φωνή ο «Αρχάγγελος» της Κρήτης Νίκος Ξυλούρης, έφτασε να ακούγεται σε έναν από τους μεγαλύτερους κεντρικούς σιδηροδρομικούς σταθμούς, στη Νέα Υόρκη, τον Grand Central Terminal.Το παραδοσιακό τραγούδι «Τη μάνα μου την αγαπώ» που ερμήνευσε με την μοναδική του φωνή ο «Αρχάγγελος» της Κρήτης Νίκος Ξυλούρης, έφτασε να ακούγεται σε έναν από τους μεγαλύτερους κεντρικούς σιδηροδρομικούς σταθμούς, στη Νέα Υόρκη, τον Grand Central Terminal.Αιτία δυο κοπέλες με καταγωγή από την Κρήτη που χόρεψαν και τραγούδησαν α καπέλα το συγκεκριμένο τραγούδι. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νέα Υόρκη: Κρητικοπούλες χόρεψαν και τραγούδησαν έξω από το Grand Central Terminal

Viral έγιναν δύο κοπέλες από την Κρήτη, καθώς χόρεψαν και τραγούδησαν έξω από το Grand Central Terminal της Νέας Υόρκης, με το σχετικό βίντεο να κάνει γρήγορα τον γύρο του διαδικτύου. Σύμφωνα με το kriti360.gr οι Evangelia και Ερήνη Τορνεσάκη άρχισαν τον Κρητικό χορό τραγουδώντας α καπέλα το κομμάτι «τη μάνα μου την αγαπώ», σ’ ένα από τα κεντρικότερα σημεία της Αμερικής κάνοντας τα βλέμματα όλων να στραφούν πάνω τους. Η Evangelia υπενθυμίζεται ότι κατάγεται από το Σέλινο, κάνει μεγάλη καριέρα στην Αμερική ενώ διεκδικεί για δεύτερη φορά, να είναι αυτή που θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στον διαγωνισμό της Eurovision το 2023. Η Ερήνη Τορνεσάκη από την πλευρά της, γεννήθηκε και μεγάλωσε στο Ηράκ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Viral οι Κρητικοπούλες που χόρεψαν και τραγούδησαν έξω από το Grand Central Terminal στη Νέα Υόρκη

Το θρυλικό τραγούδι «Τη μάνα μου την αγαπώ» που ερμήνευσε με την μοναδική του φωνή ο «Αρχάγγελος» της Κρήτης Νίκος Ξυλούρης, έφτασε να ακούγεται σε έναν από τους μεγαλύτερους κεντρικούς σιδηροδρομικούς σταθμούς, στη Νέα Υόρκη, τον Grand Central Terminal.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Νέα Υόρκη: Κρητικοπούλες χορεύουν και τραγουδούν στο Grand Central Terminal - Το βίντεο που έγινε viral

Κρητικοπούλες έστησαν χορό και τραγούδι έξω από τον μεγαλύτερο τερματικό σταθμό της Νέας Υόρκης.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Νέα Υόρκη: Viral οι Κρητικοπούλες που χόρεψαν και τραγούδησαν έξω από το Grand Central Terminal

Νέα Υόρκη: Το θρυλικό τραγούδι «Τη μάνα μου την αγαπώ» που ερμήνευσε με την μοναδική του φωνή ο «Αρχάγγελος» της Κρήτης Νίκος Ξυλούρης... έφτασε να ακούγεται σε έναν από τους μεγαλύτερους κεντρικούς σιδηροδρομικούς σταθμούς, στη Νέα Υόρκη, τον Grand Central Terminal. Δυο κοπέλες με καταγωγή από την Κρήτη χόρεψαν και τραγούδησαν α καπέλα το συγκεκριμένο τραγούδι. Σύμφωνα με το kriti360.gr πρόκειται για την Evangelia και την Ερήνη Τορνεσάκη.   Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.   Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη EVANGELÍA (@evangelia) Η Evangelia κατάγεται από το Σέλινο, κάνει μεγάλη καρι

Διαβάστε το στο tilegrafimanews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»