Ιωάννα Σιαμπάνη: Το τρυφερό βίντεο που θηλάζει τον νεογέννητο γιο της

23:40 - 14/10/2022

Η Ιωάννα Σιαμπάνη έγινε μητέρα για πρώτη φορά πριν 2 βδομάδες περίπου και η ευτυχία της To άρθρο Ιωάννα Σιαμπάνη: Το τρυφερό βίντεο που θηλάζει τον νεογέννητο γιο της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φωτογραφία: Η Ιωάννα Σιαμπάνη θηλάζει τον νεογέννητο γιο της

Σε πελάγη ευτυχίας η πρώην παίκτρια του «My Style Rocks»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ιωάννα Σιαμπάνη: Το τρυφερό στιγμιότυπο που θηλάζει τον γιο της

Τις πιο όμορφες και μοναδικές στιγμές της ζωής της διανύει η Ιωάννα Σιαμπάνη, η οποία έγινε μητέρα πριν δύο βδομάδες για πρώτη φορά. Η επιχειρηματίας και Influencer που έγινε ευρέως γνωστή μέσα από την συμμετοχή της στο My style Rocks υποδέχτηκε στον κόσμο τον γιο της, καρπό του έρωτά της με τον σύζυγό της, Τζίμη […] The post Ιωάννα Σιαμπάνη: Το τρυφερό στιγμιότυπο που θηλάζει τον γιο της appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Ιωάννα Σιαμπάνη: Mας δείχνει την τρυφερή στιγμή που θηλάζει το μωρό της!

Η Ιωάννα Σιαμπάνη και ο Τζίμης Σταθοκωστόπουλος έγιναν γονείς πριν από δυο εβδομάδες. Ο μικρός Φώτης που είναι το όνομα που θα του δώσουν οι γονείς του, ήρθε στη ζωή και ολοκλήρωσε την ευτυχία του ζευγαριού. Η νέα μαμά βρίσκεται στο σπίτι με τον νεογέννητο γιο της και όλα είναι καινούρια για εκείνη. Η Influencer και επιχειρηματίας που έγινε […] The post Ιωάννα Σιαμπάνη: Mας δείχνει την τρυφερή στιγμή που θηλάζει το μωρό της! appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»