Βασιλική Ανδρίτσου: «Υπήρχαν τίτλοι έγκυος γέννησε στα 46 της»

00:24 - 18/10/2022

Την Βασιλική Ανδρίτσου υποδέχθηκε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τους τίτλους που είχε διαβάσει σε […] The post Βασιλική Ανδρίτσου: «Υπήρχαν τίτλοι έγκυος γέννησε στα 46 της» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασιλική Ανδρίτσου: «Μου είπε ότι θα μπω σε μαύρη λίστα»

«Δεν φοβάμαι. Ήμουν ένα πνεύμα ότι θα ακολουθήσω το δίκιο και δεν θα σκύψω το κεφάλι», τονίζει η ηθοποιός

Διαβάστε το στο in.gr

Βασιλική Ανδρίτσου: «Μου είπε ότι θα μπω σε μαύρη λίστα»

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχθηκε στο «The 2Night Show», τη Βασιλική Ανδρίτσου - Η ηθοποιός «άνοιξε» την καρδιά της και μίλησε για…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Βασιλική Ανδρίτσου: «Υπήρχαν τίτλοι έγκυος γέννησε στα 46 της»

Για τους τίτλους που είχε διαβάσει σε άρθρα πως έμεινε έγκυος στα 46 της μίλησε η Βασιλική Ανδρίτσου, η οποία ήταν καλεσμένη του  Γρηγόρη Αρναούτογλου.Για τους τίτλους που είχε διαβάσει σε άρθρα πως έμεινε έγκυος στα 46 της μίλησε η Βασιλική Ανδρίτσου, η οποία ήταν καλεσμένη του  Γρηγόρη Αρναούτογλου.«Εγώ δεν πήρα πρέφα κάτι τέτοιο. Δεν υπήρχε κάποιος να μου στείλει ή να μου γράψει στο προφίλ μου κάποιο σχόλιο. Το ότι υπήρχαν σε άρθρα τίτλοι έγκυος γέννησε στα 46 […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βασιλική Ανδρίτσου: "Υπήρχαν τίτλοι έγκυος γέννησε στα 46 της"

"Το παιδί μας ήρθε την κατάλληλη στιγμή, γιατί αν είχε έρθει νωρίτερα, δεν θα ήταν αυτό το παιδί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»