Βασιλική Ανδρίτσου: «Μια φορά κάποια είχε τολμήσει να μου πει “θα μπεις black list”»

00:58 - 18/10/2022

Καλεσμένη στο The 2night Show βρέθηκε η Βασιλική Ανδρίτσου και μίλησε για τις ιστορίες από τα παιδικά της χρόνια αλλά και το πώς πήρε την απόφαση να εγκαταλείψει τις σπουδές της στη Θεολογία. Όταν έφερε στον κόσμο την κόρη της επέλεξε να κάνει ένα βήμα πίσω από την καριέρα της για να μεγαλώσει το παιδί της. […] The post Βασιλική Ανδρίτσου: «Μια φορά κάποια είχε τολμήσει να μου πει “θα μπεις black list”» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασιλική Ανδρίτσου: «Μου είπε ότι θα μπω σε black list και δεν μπήκα»

Στο «The 2Night Show» βρέθηκε καλεσμένη το βράδυ της Δευτέρας η Βασιλική Ανδρίτσου και μίλησε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου για τη μητρότητα, τον παράγοντα...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βασιλική Ανδρίτσου: «Μου είπε ότι θα μπεις black list στην τηλεόραση» - ΒΙΝΤΕΟ

Η Βασιλική Ανδρίτσου ήταν καλεσμένη στο The 2night Show του Γρηγόρη Αρναούτογλου και, μεταξύ άλλων, μίλησε για τον παράγοντα της τηλεόρασης που ήθελε να τη βάλει σε μαύρη λίστα στον χώρο των media.

Διαβάστε το στο real.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»