Έλλη Στάη: Δεν έβαζα νερό στο κρασί μου και το πλήρωσα – Το στοιχείο της όμορφης το έβγαλα γρήγορα από την εικόνα μου

02:34 - 18/10/2022

Καλεσμένη στην πρεμιέρα της εκπομπής «Μεγάλη Εικόνα» με τη Νίκη Λυμπεράκη του τηλεοπτικού σταθμού Mega ήταν καλεσμένη η Έλλη Στάη. Σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις της αναφέρθηκε στην πορεία της στο χώρο της δημοσιογραφίας και της τηλεόρασης, τις δυσκολίες που αντιμετώπισε, τη «μάχη» της με την κατάθλιψη και τη ζωή της σήμερα με τα εγγόνια της. Μιλώντας για την τηλεόραση, υποστήριξε ότι «έχει μειωθεί η πρωτοκαθεδρία της πιθανόν είμαστε σε μία μεταβατική περίοδο που συνυπάρχει με το διαδίκτυο. Ο μεγάλος σταρ ως μέσο δεν υπάρχει». Για τα πρώτα βήματα της καριέρας της σε μια εποχή όπου ο χώρος της δημοσιογραφίας ήταν ανδροκρατούμενος ανέφερε: «Το στοιχείο της όμορφης το έβγαλα πολύ γρήγορ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα