Κώστας Κόκλας: «Η Κάτια Δανδουλάκη έπαιρνε τον φάκελο από τον ΑΝΤ1 και τον μοίραζε στους ηθοποιούς»

11:12 - 19/10/2022

Ο Κώστας Κόκλας παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Πρωινό μας και τη δημοσιογράφο Κατερίνα Νινιού, το πρωί της Τετάρτης, […] The post Κώστας Κόκλας: «Η Κάτια Δανδουλάκη έπαιρνε τον φάκελο από τον ΑΝΤ1 και τον μοίραζε στους ηθοποιούς» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Κόκλας: Η Κάτια Δανδουλάκη έπαιρνε τον φάκελο με τα λεφτά από τον ΑΝΤ1 και τα μοίραζε στους ηθοποιούς στο θέατρο

Για τις αμοιβές των ηθοποιών αλλά και τη θέση του έρωτα στη ζωή του μίλησε ο Κώστας Κόκλας. «Πιστεύω ότι οι ηθοποιοί πρέπει να ανταμείβονται μόνο με χρήματα. Αυστηρά με χρήματα. Μην ακούω όμως υπερβολές, στην Ελλάδα είμαστε οπότε τι πολλά χρήματα να βγάλεις. Δεν υπάρχουν αυτά» είπε αρχικά ο ηθοποιός, μιλώντας στο «Πρωινό μας». «Ήταν η Λάμψη, αν έβγαλε δυο δραχμές η Κάτια Δανδουλάκη, τα έβαλε στο θέατρο. Εγώ είχα συναδέλφους που δουλεύαμε μαζί, δούλευαν με την Κάτια Δανδουλάκη στο θέατρο και ο φάκελος που πληρώνονταν έγραφε ΑΝΤ1 απ’ έξω. Έπαιρνε τα λεφτά και τα μοίραζε στους ηθοποιούς η γυναίκα» αποκάλυψε. «Ένας έρωτας ποτέ δεν σε προειδοποιεί παρά έρχεται στην απέναντι σκεπή και σου πετάε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κώστας Κόκλας για Κάτια Δανδουλάκη: «Έπαιρνε τον φάκελο από τον ΑΝΤ1 και τον μοίραζε στους ηθοποιούς»

  Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό μας» μίλησε ο Κώστας Κόκλας, ο οποίος αναφέρθηκε στις αμοιβές των ηθοποιών, τον έρωτα αλλά και την αδυναμία...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κώστας Κόκλας: «Η Κάτια Δανδουλάκη έπαιρνε τον φάκελο από τον ΑΝΤ1 και τον μοίραζε στους ηθοποιούς»

Ήταν 26 Ιανουαρίου του 2021, όταν η Ζέτα Δούκα προχώρησε σε καταγγελία σοκ στον αέρα της εκπομπής «Πάμε Δανάη». Ήταν 26 Ιανουαρίου του 2021, όταν η Ζέτα Δούκα προχώρησε σε καταγγελία σοκ στον αέρα της εκπομπής «Πάμε Δανάη». Η γνωστή ηθοποιός, λίγες ημέρες μετά την καταγγελία της Ολυμπιονίκη Σοφίας Μπεκατώρου, αποκάλυψε τη λεκτική κακοποίηση που βίωσε από τον Γιώργο Κιμούλη σε παλαιότερη συνεργασία τους. 20 μήνες μετά τη θύελλα, ο φακός της εκπομπής της […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κώστας Κόκλας: «Η Κάτια Δανδουλάκη έπαιρνε τον φάκελο από τον ΑΝΤ1 και τον μοίραζε στους ηθοποιούς»

Κώστας Κόκλας: «Δεν είμαι σε ηλικία και σε φάση που να χτυπάω και να λέω "έρωτα, χτύπα με"».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Κώστας Κόκλας: "Η Κάτια Δανδουλάκη έπαιρνε τον φάκελο από τον ΑΝΤ1 και τον μοίραζε στους ηθοποιούς"

"Πιστεύω ότι οι ηθοποιοί πρέπει να ανταμείβονται μόνο με χρήματα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»