Μπακογιάννης: «Το όνειρο γίνεται πραγματικότητα»

17:40 - 19/10/2022

Μπακογιάννης: «Το όνειρο γίνεται πραγματικότητα» 19/10/2022 Ο Δήμαρχος Αθηναίων, Κώστας Μπακογιάννης, σε συνέντευξη του σε ραδιοφωνικό σταθμό αναφέρθηκε γι΄ άλλη μια φορά στο πρότζεκτ Βοτανικός και τόνισε ότι το γήπεδο θα είναι έτοιμο το 2026. Αναλυτικά όσα είπε Για το πότε θα είναι έτοιμο το γήπεδο: « Ήμουνα απολύτως σαφής. Είπα ότι το 2026 θα μπούμε όλοι στο γήπεδο και  ότι το γήπεδο θα έχει ολοκληρωθεί. Αυτό είναι το μείζον αυτό και αυτός είναι ο στόχος μας, ο οποίος για μένα είναι αδιαπραγμάτευτος». Για το πότε θα βρεθεί η ανάδοχος εταιρία του έργου: « Δεν έχει νόημα αυτή τη στιγμή και όταν έχουμε μπροστά μας μια ανοιχτή διαγωνιστική διαδικασία,  η ο

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Koραλία Καράντη: Ποιο είναι το πραγματικό της επίθετο;

Η Κοραλία Καράντη ήταν καλεσμένη στο The 2night Show της Τετάρτης με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Koμψή και αριστοκρατική, η ηθοποιός μίλησε για το λόγο που δεν θέλει να αποκαλύψει το πραγματικό της επίθετο. «Όταν μπήκε στη ζωή μας ο Βύρων Πάλλης, εγώ ήμουν 9 χρονών, οπότε δεν είχα κανένα αντρικό πρότυπο στο σπίτι. Για εμένα […] The post Koραλία Καράντη: Ποιο είναι το πραγματικό της επίθετο; appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»