Γιάννης Ζουγανέλης: Ήμουν υποψήφιος για Grammy, ήταν μια ωραία εμπειρία

19:06 - 23/10/2022

Με θέα τη θάλασσα του Αργοσαρωνικού, από το πανέμορφο νησί των Σπετσών, ο Γιάννης Τσιμιτσέλης και ο Γιάννης Ζουγανέλης έφαγαν ψάρια… αλά σπετσιώτα και μίλησαν για όλους και για όλα. «Ξεκινώντας τη συνέντευξη θέλω να σου ζητήσω συγγνώμη. Έχουμε δουλέψει μαζί και αυτά που ξέρω για σένα είναι το 10% από αυτά που έχεις κάνει», ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Ζουγανέλης: Ήμουν υποψήφιος για Grammy, ήταν μια ωραία εμπειρία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Ζουγανέλης: Η υποψηφιότητα για Grammy, η Μύκονος και η φιλία με τον Σάκη Μπουλά

Μίλησε στον Γιάννη Ζουγανέλη για όλους και για όλα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γιάννης Ζουγανέλης: Η υποψηφιότητα για Grammy, η Μύκονος και η φιλία με τον Σάκη Μπουλά

Η αγαπημένος ηθοποιός μίλησε στο «Fishy» για όλα

Διαβάστε το στο in.gr

Γιάννης Ζουγανέλης: Ήμουν υποψήφιος για Grammy, ήταν μια ωραία εμπειρία

Με θέα τη θάλασσα του Αργοσαρωνικού, από το πανέμορφο νησί των Σπετσών, ο Γιάννης Τσιμιτσέλης και ο Γιάννης Ζουγανέλης έφαγαν ψάρια… αλά σπετσιώτα και μίλησαν για όλους και για όλα.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι