Λένα Παπαληγούρα: «Τον γάμο μου τον οργάνωσα όλο μόνη μου»

17:40 - 24/10/2022

Ήταν Σεπτέμβρης του 2018 όταν η Λένα Παπαληγούρα παντρεύτηκε τον εκλεκτό της καρδιάς της, Άκη Πάντο. Ο γάμος τους τελέστηκε στον Ι. Ν Αγίου Φιλίππου Βλασσαρούς στο Θησείο, με κουμπάρους την φίλη της νύφης, Ιωάννα Παππά και τον σύντροφό της και αδελφό του γαμπρού, Κώστα Πάντο. «Μου αρέσει πάρα πολύ να οργανώνω τέτοια πράγματα. Τον […] The post Λένα Παπαληγούρα: «Τον γάμο μου τον οργάνωσα όλο μόνη μου» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λένα Παπαληγούρα: «Στο γάμο μου έγινε κατακλυσμός, σε όλες τις φωτογραφίες είμαι…»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4» βρέθηκε η γνωστή ηθοποιός Λένα Παπαληγούρα, η οποία φέτος πρωταγωνιστεί στη δραματική σειρά εποχής της ΕΡΤ «Φλόγα κι άνεμος», ενώ αναμένεται να συμμετάσχει και στη νέα σειρά «Η πτώση» που θα προβληθεί στο ίδιο κανάλι τη νέα χρονιά. Η αγαπητή ηθοποιός αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή, περιγράφοντας τη γνωριμία με τον σύζυγό της. Διαβάστε επίσης: Λένα […]

Διαβάστε το στο in.gr

Λένα Παπαληγούρα: «Στο γάμο μου έγινε κατακλυσμός, ξεκόλλησε η ψεύτικη βλεφαρίδα μου»

Η Λένα Παπαληγούρα φιλοξενήθηκε στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο. Η ηθοποιός μίλησε για το […] The post Λένα Παπαληγούρα: «Στο γάμο μου έγινε κατακλυσμός, ξεκόλλησε η ψεύτικη βλεφαρίδα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Λένα Παπαληγούρα για τον γάμο της: «Τα οργάνωσα όλα μόνη μου»

Καλεσμένη στην εκπομπή Στούντιο 4 βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας 24/10 η Λένα Παπαληγούρα. Η γνωστή To άρθρο Λένα Παπαληγούρα για τον γάμο της: «Τα οργάνωσα όλα μόνη μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Λένα Παπαληγούρα: «Την ημέρα του γάμου μου είχε κατακλυσμό»

Καλεσμένη στην εκπομπή "Στούντιο 4" βρέθηκε η Λένα Παπαληγούρα, η οποία φέτος πρωταγωνιστεί στη δραματική σειρά εποχής, "Φλόγα κι άνεμος".

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Λένα Παπαληγούρα: «Στο γάμο μου έγινε κατακλυσμός, σε όλες τις φωτογραφίες είμαι…»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4» βρέθηκε η γνωστή ηθοποιός Λένα Παπαληγούρα, η οποία φέτος πρωταγωνιστεί στη δραματική σειρά εποχής της ΕΡΤ «Φλόγα κι άνεμος», ενώ αναμένεται να συμμετάσχει και στη νέα σειρά «Η πτώση» που θα προβληθεί στο ίδιο κανάλι τη νέα χρονιά. Η αγαπητή ηθοποιός αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή, περιγράφοντας τη γνωριμία με […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Λένα Παπαληγούρα: "Η Ιωάννα Παππά με γνώρισε με τον άντρα μου"

"Τον γάμο μου τον οργάνωσα μόνη μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Λένα Παπαληγούρα: «Στο γάμο μου έγινε κατακλυσμός, σε όλες τις φωτογραφίες είμαι…»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4» βρέθηκε η γνωστή ηθοποιός Λένα Παπαληγούρα, η οποία φέτος πρωταγωνιστεί στη δραματική σειρά εποχής της ΕΡΤ «Φλόγα κι άνεμος», ενώ αναμένεται να συμμετάσχει και στη νέα σειρά «Η πτώση» που θα προβληθεί στο ίδιο κανάλι τη νέα χρονιά. Η αγαπητή ηθοποιός αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή, περιγράφοντας τη γνωριμία με τον σύζυγό της. «Η Ιωάννα […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»