Ελένη Βαΐτσου: «Δεν υπάρχει στη σκέψη μου το να παντρευτώ και να κάνω οικογένεια – Δεν πιστεύω σε καμπανάκια»

00:18 - 27/10/2022

Το βράδυ της Τετάρτης, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο πλατό του «The 2Night Show», για πρώτη To άρθρο Ελένη Βαΐτσου: «Δεν υπάρχει στη σκέψη μου το να παντρευτώ και να κάνω οικογένεια – Δεν πιστεύω σε καμπανάκια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Βαΐτσου: Δεν σκέφτομαι να παντρευτώ και να κάνω οικογένεια, δεν πιστεύω σε βιολογικά καμπανάκια

Η Ελένη Βαΐτσου ήταν καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο πλατό του «The 2Night Show» στο επεισόδιο της Τετάρτης (26/10) του νυχτερινού talk show του ANT1. Η αγαπημένη ηθοποιός μίλησε για τα παιδικά της χρόνια, τις σπουδές Οικονομικών, την καριέρα της στην υποκριτική, ενώ αποκάλυψε πως στο δωμάτιό της είχε αφίσα του Αλέξη Γεωργούλη. «Μεγάλωσα στην Κάτω Τιθορέα. Στο Γυμνάσιο έιχα βαρεθεί, ήθελα να φύγω. Οι σπουδές μου ήταν το μέσο μου, για να φύγω από το χωριό και να έρθω στην Αθήνα. Μέχρι το Γυμνάσιο ήθελα να γίνω πυρηνικός φυσικός. Αν αποφασίσεις να μείνεις στην επαρχία και σε ένα χωρίο κιόλας, δεν έχεις πάρα πολλές επιλογές γενικά, οπότε αναγκαστικά κάνεις οικογένεια. Εμένα με φόβιζε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελένη Βαΐτσου: «Δεν υπάρχει στη σκέψη μου το να παντρευτώ»

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο πλατό του The 2Night Show, για πρώτη φορά, την Ελένη Βαΐτσου. Η ηθοποιός μίλησε για τα παιδικά της χρόνια, στην Κάτω Τιθορέα , το όνειρό της να ζήσει στην Αθήνα, αλλά και στις σπουδές Οικονομικών, τις οποίες εγκατέλειψε, για να ακολουθήσει την υποκριτική. Φέτος πρωταγωνιστεί στη σειρά «Η δική μας […] The post Ελένη Βαΐτσου: «Δεν υπάρχει στη σκέψη μου το να παντρευτώ» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»