Πάνος Μουζουράκης: Η πρώτη αντίδραση στις φήμες χωρισμού του από την Τζίνα Βαρελά – «Κυκλοφορούν ιώσεις»

08:58 - 04/11/2022

Τον Πάνο Μουζουράκη συνάντησαν οι τηλεοπτικές κάμερες το βράδυ της Πέμπτης 3/11 την ώρα που πήγαινε To άρθρο Πάνος Μουζουράκης: Η πρώτη αντίδραση στις φήμες χωρισμού του από την Τζίνα Βαρελά – «Κυκλοφορούν ιώσεις» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάνος Μουζουράκης: Η απάντησή του on camera στις φήμες χωρισμού του από την Τζίνα Βαρελά

Το τελευταίο διάστημα φήμες θέλουν τον Πάνο Μουζουράκη να έχει χωρίσει...

Διαβάστε το στο Zougla

Πάνος Μουζουράκης: Η απάντησή του on camera στις φήμες χωρισμού του από την Τζίνα Βαρελά

  Το τελευταίο διάστημα φήμες θέλουν τον Πάνο Μουζουράκη να έχει χωρίσει με την Τζίνα Βαρελά. Το βράδυ της Πέμπτης 3/11 την ώρα που πήγαινε στην...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πάνος Μουζουράκης: Τι είπε για τον χωρισμό του από την Τζίνα Βαρελά

Σαν «βόμβα» έσκασε πριν από λίγες μέρες η είδηση ότι ο Πάνος Μουζουράκης και η Τζίνα Βαρελά χώρισαν. Το ζευγάρι αποφάσισε να κρατήσει χαμηλούς τόνους στον χωρισμό του, όπως έκανε και κατά τη διάρκεια της σχέσης του. Την είδηση επιβεβαίωσε ο Νίκος Γεωργιάδης μέσα από την εκπομπή «Πρωινό μας». αποκαλύπτοντας πως το ζευγάρι έχει χωρίσει […] The post Πάνος Μουζουράκης: Τι είπε για τον χωρισμό του από την Τζίνα Βαρελά appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»