Φώτης Σεργουλόπουλος για Βασίλη Τσιάρτα: «Θέλω να του πω ότι θα μιλήσω για το παιδί μου όπου βρεθώ και όπου σταθώ»

13:40 - 04/11/2022

Όπως έγινε γνωστό, ο Βασίλης Τσιάρτας κρίθηκε ένοχος από δικαστήριο για τρανσφοβική ανάρτηση που είχε κάνει To άρθρο Φώτης Σεργουλόπουλος για Βασίλη Τσιάρτα: «Θέλω να του πω ότι θα μιλήσω για το παιδί μου όπου βρεθώ και όπου σταθώ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σεργουλόπουλος για Τσιάρτα: «Θέλω να του πω ότι θα μιλήσω για το παιδί μου όπου βρεθώ και όπου σταθώ»

Λίγο μετά τη δικαστική απόφαση που έκρινε ένοχο τον πρώην ποδοσφαιριστή για τρανσφοβική ανάρτηση, ο παρουσιαστής του απαντά - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σεργουλόπουλος εναντίον Τσιάρτα: «Θα μιλήσω για το παιδί μου όπου σταθώ κι όπου βρεθώ γιατί το αγαπάω»

Το δικό του μήνυμα στον Βασίλη Τσιάρτα έστειλε ο Φώτης Σεργουλόπουλος μετά την καταδίκη του γνωστού ποδοσφαιριστή για τρανσφοβική ανάρτηση. Ο Φώτης Σεργουλόπουλος μίλησε σήμερα στην τηλεοπτική εκπομπή που παρουσιάζει «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» για την καταδίκη του Βασίλη Τσιάρτα σε δέκα μήνες φυλάκισης και χρηματική ποινή 5000€ για παλαιότερη τρανσφοβική ανάρτηση του γνωστού […] The post Σεργουλόπουλος εναντίον Τσιάρτα: «Θα μιλήσω για το παιδί μου όπου σταθώ κι όπου βρεθώ γιατί το αγαπάω» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος: «Θέλω να πω στον κύριο Τσιάρτα ότι θα μιλήσω για το παιδί μου όπου βρεθώ και όπου σταθώ»

Όπως έγινε γνωστό, ο Βασίλης Τσιάρτας κρίθηκε ένοχος από το δικαστήριο για τρανσφοβική ανάρτηση που είχε κάνει το 2017. Ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής καταδικάστηκε...

Διαβάστε το στο Zougla

Φώτης Σεργουλόπουλος προς Βασίλη Τσιάρτα: «Θα μιλάω για το παιδί μου όπου σταθώ και όπου βρεθώ»

Δείτε τι είπε on air o παρουσιαστής

Διαβάστε το στο in.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος για Βασίλη Τσιάρτα: «Ιστορική απόφαση, το χάρηκα πάρα πολύ» (vid)

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος έστειλε το δικό του ξεχωριστό μήνυμα στον Βασίλη Τσιάρτα, ο οποίος κρίθηκε ένοχος από δικαστήριο για τρανσφοβική ανάρτηση.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Φώτης Σεργουλόπουλος: «Θα μιλάω για το παιδί μου όπου σταθώ και όπου βρεθώ»

Δείτε τι είπε on air o παρουσιαστής

Διαβάστε το στο tanea.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος: «Θέλω να πω στον κύριο Τσιάρτα ότι θα μιλήσω για το παιδί μου όπου βρεθώ και όπου σταθώ»

Όπως έγινε γνωστό, ο Βασίλης Τσιάρτας κρίθηκε ένοχος από δικαστήριο για τρανσφοβική ανάρτηση που είχε κάνει το 2017. Ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής καταδικάστηκε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σεργουλόπουλος κατά Τσιάρτα: «Θέλω να του πω στον ότι βγαίνω δημοσίως και λέω για το παιδί μου»

Το δικό του μήνυμα έστειλε μέσω της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» ο Φώτης Σεργουλόπουλος στον Βασίλη Τσιάρτα, σχετικά με ρατσιστικά σχόλια που έχει κάνει ο πρώην ποδοσφαιριστής.Το δικό του μήνυμα έστειλε μέσω της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» ο Φώτης Σεργουλόπουλος στον Βασίλη Τσιάρτα, σχετικά με ρατσιστικά σχόλια που έχει κάνει ο πρώην ποδοσφαιριστής.Ο Βασίλης Τσιάρτας καταδικάστηκε σε 10 μήνες φυλάκιση με αναστολή και 5.000 ευρώ χρηματική ποινή για τρανσφοβική ανάρτηση που είχε κάνει το 2017 στα social media. Ο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος: «Θέλω να πω στον κ. Τσιάρτα ότι βγαίνω δημοσίως και λέω για το παιδί μου»

Ο Βασίλης Τσιάρτας καταδικάστηκε σε 10 μήνες φυλάκιση με αναστολή και 5.000 ευρώ χρηματική ποινή για τρανσφοβική ανάρτηση που είχε κάνει το […] The post Φώτης Σεργουλόπουλος: «Θέλω να πω στον κ. Τσιάρτα ότι βγαίνω δημοσίως και λέω για το παιδί μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος για Βασίλη Τσιάρτα: «Θέλω να του πω ότι θα μιλήσω για το παιδί μου όπου βρεθώ και όπου σταθώ»

Όπως έγινε γνωστό, ο Βασίλης Τσιάρτας κρίθηκε ένοχος από δικαστήριο για τρανσφοβική ανάρτηση που είχε κάνει το 2017. Ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής καταδικάστηκε σε φυλάκιση 10 μηνών με αναστολή και πρόστιμο ύψους 5.000 ευρώ. Ο Φώτης Σεργουλόπουλος θέλησε να στείλει ένα σαφές μήνυμα στον Βασίλη Τσιάρτα μέσα από τον αέρα της εκπομπής του στην ΕΡΤ, «Πρωίαν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος: «Θέλω να πω στον κ. Τσιάρτα ότι θα μιλήσω για το παιδί μου όπου βρεθώ και όπου σταθώ»

Ο Βασίλης Τσιάρτας κρίθηκε ένοχος από δικαστήριο για τρανσφοβική ανάρτηση που είχε κάνει το 2017. Ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής καταδικάστηκε σε φυλάκιση 10 μηνών με αναστολή και πρόστιμο ύψους 5.000 ευρώ. Ο Φώτης Σεργουλόπουλος θέλησε να στείλει ένα σαφές μήνυμα στον Βασίλη Τσιάρτα μέσα από τον αέρα της εκπομπής του στην ΕΡΤ, «Πρωίαν σε είδον τη […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος: «Θέλω να πω στον Τσιάρτα ότι θα μιλήσω για το παιδί μου όπου βρεθώ και όπου σταθώ»

Μήνυμα στον Βασίλη Τσιάρτα απηύθυνε ο Φώτης Σεργουλόπουλος μέσω της εκπομπής του. Θυμίζουμε ότι χθες έγινε γνωστό ότι ο πρώην ποδοσφαιριστής καταδικάστηκε σε 10 μήνες φυλάκιση με αναστολή και πρόστιμο 5.000 ευρώ για τρανσφοβική ανάρτηση του στα social media το 2017. «Όμορφη αυτή η Παρασκευή και έχω πάρα πολύ καλά νέα. Θέλω να πω ότι […] The post Φώτης Σεργουλόπουλος: «Θέλω να πω στον Τσιάρτα ότι θα μιλήσω για το παιδί μου όπου βρεθώ και όπου σταθώ» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr

Σεργουλόπουλος εναντίον Τσιάρτα: «Θα μιλήσω για το παιδί μου όπου σταθώ κι όπου βρεθώ γιατί το αγαπάω»

Το δικό του μήνυμα στον Βασίλη Τσιάρτα έστειλε ο Φώτης Σεργουλόπουλος μετά την καταδίκη του [...] The post Σεργουλόπουλος εναντίον Τσιάρτα: «Θα μιλήσω για το παιδί μου όπου σταθώ κι όπου βρεθώ γιατί το αγαπάω» appeared first on Το Μάτι.

Διαβάστε το στο tomati.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»