Τρύφωνας Σαμαράς: «Με τον Ηλία Ψινάκη ήταν η πιο άσχημη συνεργασία μου»

18:24 - 06/11/2022

Στα παρασκήνια του τελευταίου live του J2US βρέθηκε ο Τρύφωνας Σαμαράς και εκεί τον συνάντησε ηγ δημοσιογράφος Πέννυ Καβέτσου με […] The post Τρύφωνας Σαμαράς: «Με τον Ηλία Ψινάκη ήταν η πιο άσχημη συνεργασία μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τρύφωνας Σαμαράς: «Με τον Ηλία Ψινάκη ήταν η πιο άσχημη συνεργασία μου»

«Το Love Island ήταν μια κακή επιλογή της Ηλιάνας. Κάποιες φορές πρέπει να λέμε και κάποια όχι», είπε ο διάσημος κομμωτής

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Τρύφωνας Σαμαράς: «Με τον Ηλία Ψινάκη ήταν η πιο άσχημη συνεργασία μου»

Ο Τρύφωνας Σαμαράς βρέθηκε στα παρασκήνια του live του J2US...

Διαβάστε το στο Zougla

Τρύφωνας Σαμαράς κατά Ηλία Ψινάκη: Ήταν η πιο άσχημη συνεργασία μου

Τι έχει συμβεί;

Διαβάστε το στο in.gr

Τρύφωνας Σαμαράς: «Με τον Ηλία Ψινάκη ήταν η πιο άσχημη συνεργασία μου»

  Ο Τρύφωνας Σαμαράς βρέθηκε στα παρασκήνια του live του J2US το Σάββατο κι εκεί τον συνάντησε η κάμερα του OPEN Weekend. Μέσα σε όλα, ο γνωστός...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Τρύφωνας Σαμαράς κατά Ηλία Ψινάκη: Ήταν η πιο άσχημη συνεργασία μου

Ο Τρύφωνας Σαμαράς βρέθηκε στα παρασκήνια του τελευταίου live του J2US και εκεί τον περίμεναν οι δημοσιογράφοι, στους οποίους έκανε μερικές πολύ ενδιαφέρουσες δηλώσεις.Ο Τρύφωνας Σαμαράς βρέθηκε στα παρασκήνια του τελευταίου live του J2US και εκεί τον περίμεναν οι δημοσιογράφοι, στους οποίους έκανε μερικές πολύ ενδιαφέρουσες δηλώσεις.Μέσα σε όλα, ο γνωστός κομμωτής αναφέρθηκε στην απόφαση της Ηλιάνας Παπαγεωργίου να βρεθεί στο τιμόνι της παρουσίασης του Love Island αλλά και την Βίκυ Καγιά στο νέο κύκλο του GNTM. Πιο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τρύφωνας Σαμαράς: «Ήταν η πιο άσχημη από τις συνεργασίες μου»

Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε ο Τρύφωνας Σαμαράς στην εκπομπή του OPEN, Open Weekend, σήμερα. Ο διάσημος κομμωτής, ο οποίος πρόσφατα αποκάλυψε το μεγαλύτερο ποσό που έχει πάρει για ένα νυφικό κούρεμα, μίλησε για την εμπειρία του στο Just The 2 of Us, αλλά και για όσα συμβαίνουν στο φετινό σόου, ενώ δεν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»