Νεφέλη Ορφανού: Ήμουν σε ηλικία που θα μπορούσαν να με περάσουν από την κρεβατοκάμαρα, γιατί δεν έγινε;

13:30 - 07/11/2022

«Εγώ γιατί δεν υπέστην βιασμό;», λέει η Νεφέλη Ορφανού. Η Νεφέλη Ορφανού έδωσε συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και τη Σοφία Ραφτοπούλου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για το Ρετιρέ, την Κατερίνα Γιουλάκη, αλλά και τους Φιλιππίδη και Λιγνάδη. «Δεν ξέρω αν έχω κάνει επιτυχίες. Έχω κάνει πολλά πράγματα και τα έκανα όλα μαζί. Έχω υπάρξει πάρα ... Περισσότερα To άρθρο Νεφέλη Ορφανού: Ήμουν σε ηλικία που θα μπορούσαν να με περάσουν από την κρεβατοκάμαρα, γιατί δεν έγινε; δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νεφέλη Ορφανού: «Εγώ γιατί δεν υπέστην βιασμό; Ήμουν σε ηλικία που θα μπορούσαν να με περάσουν στην κρεβατοκάμαρα»

Στην κάμερα της εκπομπής του ΣΚΑΪ, «Πρωινό μας» μίλησε η ηθοποιός Νεφέλη Ορφανού, μεταξύ άλλων και για τους συναδέλφους της Πέτρο Φιλιππίδη και Δημήτρη Λιγνάδη.«Δεν ξέρω τι έχει συμβεί, ούτε θέλω να το ψάξω και ούτε και με ενδιαφέρει. Με τον Πέτρο ήταν μια εποχή που κάτι είχε συμβεί και είχα πολλά χρέη και μου […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι