Η έκπληξη στην Ματίνα Παγώνη: «Θέλετε να πάμε στην Βίσση να το γιορτάσουμε;»

08:08 - 11/11/2022

Τη γιορτή της είχε στις 8 Νοεμβρίου η Ματίνα Παγώνη και ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος με την Ανθή Βούλγαρη της ετοίμασαν μια έκπληξη στον αέρα της εκπομπής «Κοινωνία Ώρα Mega». Οι δύο παρουσιαστές στην αρχή της ζήτησαν συγγνώμη που ξέχασαν να της ευχηθούν. Και ενώ μιλούσαν άρχισε να χτυπάει η πόρτα του σπιτιού της, με την ίδια να απορεί ποιος μπορεί να είναι τόσο πρωί. Άνοιξε και είδε τον δημοσιογράφο της εκπομπής Θεολόγο Ηλιού να κρατάει μια ανθοδέσμη και τρίγωνα Πανοράματος. «Ευχαριστώ πάρα πολύ. Καλά, έχω μείνει, περιττό να σας το πω… Δεν το περίμενα. Συγγνώμη, είναι 7 το πρωί, ο κόσμος κοιμάται, εμένα μου χτυπάνε τις πόρτες, άλλα νόμιζα ότι θα πούμε και ξαφνικά βρίσκομαι εδώ, με κάμερες, με

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ματίνα Παγώνη: Έκπληξη on air για τη γιορτή της – «Πάμε Βίσση να το γιορτάσουμε;»

Η Ματίνα Παγώνη βρισκόταν σε ζωντανή σύνδεση με τον Ιορδάνη Χασαπόπουλο και την Ανθή Βούλγαρη όταν κάποιος της χτύπησε την πόρτα του δωματίου της στο ξενοδοχείο. Μόλις άνοιξε την πόρτα αντίκρισε τον ανταποκριτή του Mega στη Θεσσαλονίκη, Θεολόγος Ηλιού, με μια ανθοδέσμη στα χέρια και ένα κουτί με τρίγωνα Πανοράματος. «Δεν σας ευχηθήκαμε και ζητάμε συγγνώμη» είπε […] The post Ματίνα Παγώνη: Έκπληξη on air για τη γιορτή της – «Πάμε Βίσση να το γιορτάσουμε;» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα