Μαρίζα Ρίζου: «Στο X-Factor βρέθηκα σε άβολες καταστάσεις που διαχειρίστηκα με ευγένεια»

14:36 - 12/11/2022

Η Μαρίζα Ρίζου είναι το πρόσωπο που κάθισε σήμερα στον καναπέ του Dot και μέσα σε To άρθρο Μαρίζα Ρίζου: «Στο X-Factor βρέθηκα σε άβολες καταστάσεις που διαχειρίστηκα με ευγένεια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίζα Ρίζου για τον Χρήστο Μάστορα: Στη διάρκεια X-Factor βρέθηκα σε άβολες καταστάσεις

Η τραγουδίστρια Μαρίζα Ρίζου βρέθηκε σήμερα στον καναπέ της εκπομπής «Dot» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στο X-Factor, στο οποίο συμμετείχε ως κριτής την προηγούμενη τηλεοπτική σεζόν. Η Μαρίζα Ρίζου παραδέχτηκε ότι πολλές φορές βρέθηκε σε άβολη θέση – ποιος θα ξεχάσει άλλωστε την κόντρα της με τον Ηλίας Ψινάκη και τις φαρμακερές ατάκες ενώ ... Περισσότερα To άρθρο Μαρίζα Ρίζου για τον Χρήστο Μάστορα: Στη διάρκεια X-Factor βρέθηκα σε άβολες καταστάσεις δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαρίζα Ρίζου: «Στο X Factor βρέθηκα σε άβολες καταστάσεις - Θα το ξαναέκανα με όρους»

    Η Μαρίζα Ρίζου βρέθηκε καλεσμένη το Σάββατο 12/11 στο Dot και μέσα σε όλα αναφέρθηκε στο X-Factor στο οποίο συμμετείχε ως κριτής...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρίζα Ρίζου: «Στο X Factor βρέθηκα σε άβολες καταστάσεις για την ψυχή μου»

Έχοντας πάρει απόσταση από τη θέση της καρέκλας της κριτικής επιτροπής του X Factor, η Μαρίζα Ρίζου κάνει έναν μικρό απολογισμό αυτής της εμπειρίας. Η τραγουδίστρια που τα τελευταία χρόνια συνθέτει και μουσική για το θέατρο εξομολογήθηκε στην εκπομπή Dot. ότι νιώθει τον Στέλιο Ρόκκο αδελφό της, ότι με τον Χρήστο Μάστορα υπήρξε στιγμή που […] The post Μαρίζα Ρίζου: «Στο X Factor βρέθηκα σε άβολες καταστάσεις για την ψυχή μου» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»