Μαρίζα Ρίζου: Επιβεβαιώνει τον τσακωμό με τον Χρήστο Μάστορα στο X-Factor

16:14 - 12/11/2022

Καλεσμένη στην εκπομπή DOT βρέθηκε η Μαρίζα Ρίζου, όπου μίλησε για την εμπειρία που της άφησε η συμμετοχή στην κριτική […] The post Μαρίζα Ρίζου: Επιβεβαιώνει τον τσακωμό με τον Χρήστο Μάστορα στο X-Factor appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίζα Ρίζου: Επιβεβαιώνει τον τσακωμό με τον Χρήστο Μάστορα στο X-Factor

«Στη διάρκεια του παιχνιδιού βρέθηκα σε άβολες καταστάσεις για την ψυχή μου» είπε η τραγουδίστρια - Δείτε το βίντεο με τη συνέντευξή της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

H αποκάλυψη της Μαρίζας Ρίζου για τη σχέση με τον Χρήστο Μάστορα

Η γνωστή τραγουδίστρια μίλησε για τη συμμετοχή της στο X-Factor, τις δύσκολες στιγμές που βίωσε και τη σχέση της με…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

X-Factor: Η Μαρίζα Ρίζου επιβεβαιώνει τον τσακωμό με τον Χρήστο Μάστορα

Για τη συμμετοχή της στο «X-Factor» και τον τσακωμό της με τον Χρήστο Μάστορα μίλησε η Μαρίζα Ρίζου σε συνέντευξή της που προβλήθηκε το μεσημέρι του Σαββάτου 12 Νοεμβρίου. Για τη συμμετοχή της στο «X-Factor» και τον τσακωμό της με τον Χρήστο Μάστορα μίλησε η Μαρίζα Ρίζου σε συνέντευξή της που προβλήθηκε το μεσημέρι του Σαββάτου 12 Νοεμβρίου. Η τραγουδίστρια και coach του μουσικού σόου, βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «DOT» είπε για την εμπειρία που της άφησε η συμμετοχή στην κριτική επιτροπή του X-Factor: […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»