J2US: Ξέσπασε η Βίκυ Σταυροπούλου για τα παραπανίσια κιλά – «Άκουσα και γω τα σχολιανά μου»

20:44 - 12/11/2022

Με αφορμή τη νέα εμφάνιση της Αφροδίτης Γεροκωνσταντή και του Παναγιώτη Ραφαηλίδη στη σκηνή του J2US θέλησε η Βίκυ Σταυροπούλου […] The post J2US: Ξέσπασε η Βίκυ Σταυροπούλου για τα παραπανίσια κιλά – «Άκουσα και γω τα σχολιανά μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

J2US: Βίκυ Σταυροπούλου για τα παραπανίσια κιλά – Άκουσα και γω τα σχολιανά μου

Με αφορμή τη νέα εμφάνιση της Αφροδίτης Γεροκωνσταντή και του Παναγιώτη Ραφαηλίδη στη σκηνή του J2US θέλησε η Βίκυ Σταυροπούλου να προχωρήσει σε μια τοποθέτηση με πολλούς αποδέκτες το βράδυ του Σαββάτου μέσα από τον αέρα του Alpha. Ειδικότερα, η γνωστή ηθοποιός και κριτής του μουσικού σόου τόνισε χαρακτηριστικά πως «λένε και πάντα θα λένε αυτοί που έχουν να πουν γιατί αυτό ξέρουν να κάνουν. Με αφορμή την στεναχώρια σου, Αφροδίτη, από κάποια σχόλια που έγιναν για τα παραπανίσια κιλά σου μέσα στα εκατοντάδες θετικά σχόλια που πήρε θέλω να πω το εξής για σένα και για τα παιδιά τα νέα που μπορεί να μας βλέπουν τώρα από το σπίτι τους. Πιστεύω ότι όλοι οι άνθρωποι είμαστε πονεμένοι, δεν υπάρχει

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

J2US: «Τα πήρε» η Βίκυ Σταυροπούλου για τα παραπανίσια κιλά – «Άκουσα και γω τα σχολιανά μου»

Η γνωστή ηθοποιός και κριτής του μουσικού σόου τόνισε χαρακτηριστικά πως «λένε και πάντα θα λένε αυτοί που έχουν να πουν γιατί αυτό ξέρουν να κάνουν.Η γνωστή ηθοποιός και κριτής του μουσικού σόου τόνισε χαρακτηριστικά πως «λένε και πάντα θα λένε αυτοί που έχουν να πουν γιατί αυτό ξέρουν να κάνουν.Με αφορμή την στεναχώρια σου, Αφροδίτη, από κάποια σχόλια που έγιναν για τα παραπανίσια κιλά σου μέσα στα εκατοντάδες θετικά σχόλια που πήρε θέλω να πω το εξής για σένα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο