Σοφία Παυλίδου – Mάνος Παπαγιάννης: Συνεχίζεται σήμερα η δικαστική διαμάχη

10:04 - 14/11/2022

Η Σοφία Παυλίδου και ο Μάνος Παπαγιάννης επιστρέφουν στην αίθουσα του δικαστηρίου, αφού σήμερα συνεχίζεται η δίκη που εκκρεμεί ανάμεσα […] The post Σοφία Παυλίδου – Mάνος Παπαγιάννης: Συνεχίζεται σήμερα η δικαστική διαμάχη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Παυλίδου για Μάνο Παπαγιάννη: «Η ουσία είναι η δική μου αθώωση και η δική του ενοχή»

Οι πρώτες δηλώσεις της ηθοποιού μετά την απόφαση του δικαστηρίου

Διαβάστε το στο in.gr

Σοφία Παυλίδου για Μάνο Παπαγιάννη: «Η ουσία είναι η δική μου αθώωση και η δική του ενοχή»

Οι πρώτες δηλώσεις της ηθοποιού μετά την απόφαση του δικαστηρίου

Διαβάστε το στο tanea.gr

Σοφία Παυλίδου – Mάνος Παπαγιάννης: Συνεχίζεται σήμερα η δικαστική διαμάχη ανάμεσα στους δύο ηθοποιούς

Επέστρεψαν σήμερα στα δικαστήρια της πρώην σχολής Ευελπίδων η Σοφία Παυλίδου και ο Μάνος Παπαγιάννης καθώς συνεχίζεται η δίκη που εκκρεμεί ανάμεσα τους. Στα...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σοφία Παυλίδου – Mάνος Παπαγιάννης: Ξανά στα δικαστήρια οι δύο ηθοποιοί – Συνεχίζεται η δίκη

Η Σοφία Παυλίδου και ο Μάνος Παπαγιάννης θα επιστρέψουν στις δικαστικές αίθουσες, καθώς σήμερα συνεχίζεται η To άρθρο Σοφία Παυλίδου – Mάνος Παπαγιάννης: Ξανά στα δικαστήρια οι δύο ηθοποιοί – Συνεχίζεται η δίκη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Τα πρώτα λόγια του Μάνου Παπαγιάννη μετά την καταδικαστική απόφαση

Στην εκπομπή Tlive προβλήθηκαν οι πρώτες δηλώσεις του Μάνου Παπαγιάννη μετά την καταδικαστική απόφαση. Ο ηθοποιός κρίθηκε ένοχος στην αντιδικία με τη Σοφία Παυλίδου. Η ποινή που του επιβλήθηκε είναι τέσσερις μήνες φυλάκισης με αναστολή. Ασκήθηκε, ωστόσο, έφεση στην καταδικαστική απόφαση του Μάνου Παπαγιάννη. Η δήλωση του Παπαγιάννη μετά την απόφαση «Εφεσιβάλλαμε την απόφαση. Νιώθω […] The post Τα πρώτα λόγια του Μάνου Παπαγιάννη μετά την καταδικαστική απόφαση appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr

Σοφία Παυλίδου: «Αν ο Μάνος Παπαγιάννης μού είχε ζητήσει συγγνώμη δεν θα φτάναμε στα δικαστήρια»

Στην εκπομπή Happy Day μίλησε την Τρίτη, η Σοφία Παυλίδου. Η ηθοποιός δεν έκρυψε την ικανοποίησή της για την απόφαση του δικαστηρίου που έκρινε τον Μάνο Παπαγιάννη ένοχο και την ίδια αθώα. Η απόφαση έγινε γνωστή χθες Δευτέρα 14 Νοεμβρίου. Αν και ο ίδιος έχει ασκήσει έφεση, η απόφαση ήταν μια δικαίωση για την ηθοποιό. […] The post Σοφία Παυλίδου: «Αν ο Μάνος Παπαγιάννης μού είχε ζητήσει συγγνώμη δεν θα φτάναμε στα δικαστήρια» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»