Νατάσα Καλογρίδη: «Έχω στείλει μήνυμα σε άλλον από αυτόν που ήθελα, ευτυχώς δεν ήταν κολάσιμο»

10:00 - 16/11/2022

Τη Νατάσα Καλογρίδη εντόπισε ο τηλεοπτικός φακός στην εκδήλωση για την Εβδομάδα Μόδας. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της […] The post Νατάσα Καλογρίδη: «Έχω στείλει μήνυμα σε άλλον από αυτόν που ήθελα, ευτυχώς δεν ήταν κολάσιμο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νατάσα Καλογρίδη: «Έχω στείλει μήνυμα σε άλλον από αυτόν που ήθελα, ευτυχώς δεν ήταν κολάσιμο»

Τη Νατάσα Καλογρίδη εντόπισε ο τηλεοπτικός φακός στην εκδήλωση για την Εβδομάδα Μόδας. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Happy Day και αποκάλυψε ένα επίμαχο περιστατικό που της έχει τύχει με μήνυμα σε λάθος παραλήπτη. Τη Νατάσα Καλογρίδη εντόπισε ο τηλεοπτικός φακός στην εκδήλωση για την Εβδομάδα Μόδας. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Happy Day και αποκάλυψε ένα επίμαχο περιστατικό που της έχει τύχει με μήνυμα σε λάθος παραλήπτη. «Έχω στείλει μήνυμα σε άλλον από αυτόν που έπρεπε αλλά ευτυχώς δεν ήταν κολάσιμο» ανέφερε χαρακτηριστικά, ωστόσο δεν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νατάσα Καλογρίδη: "Έχω στείλει μήνυμα σε άλλον από αυτόν που ήθελα, ευτυχώς δεν ήταν κολάσιμο"

Τι εξομολογήθηκε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»