Μάνος Παπαγιάννης: «Η Σοφία Παυλίδου μου υποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει, θα με διαλύσει, θα με θάψει ζωντανό»

12:06 - 18/11/2022

Ο Μάνος Παπαγιάννης, τέσσερα χρόνια μετά το περιστατικό με την Σοφία Παυλίδου, μιλάει για πρώτη φορά. Ο ηθοποιός έδωσε συνέντευξη […] The post Μάνος Παπαγιάννης: «Η Σοφία Παυλίδου μου υποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει, θα με διαλύσει, θα με θάψει ζωντανό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάνος Παπαγιάννης για Σοφία Παυλίδου: «Μου υποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει και τα κατάφερε»

Ο ηθοποιός έκανε τις πρώτες του δηλώσεις μετά την απόφαση του δικαστηρίου, που του επέβαλε ποινή φυλάκισης τεσσάρων μηνών με αναστολή 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μάνος Παπαγιάννης για Σοφία Παυλίδου: «Yποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει και τα κατάφερε»

Ο ηθοποιός «σπάει» τη σιωπή του, μετά την απόφαση της δικαστικής διαμάχης με την συνάδελφό του

Διαβάστε το στο in.gr

Μάνος Παπαγιάννης για Σοφία Παυλίδου: «Yποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει και τα κατάφερε»

Ο ηθοποιός «σπάει» τη σιωπή του, μετά την απόφαση της δικαστικής διαμάχης με την συνάδελφό του

Διαβάστε το στο tanea.gr

Παπαγιάννης για Παυλίδου: «Μου υποσχέθηκε ότι θα με θάψει ζωντανό»

Τη δική του εκδοχή για τη δικαστική διαμάχη με τη Σοφίας Παυλίδου έδωσε ο Μάνος Παπαγιάννης λίγες μόλις ημέρες μετά…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μάνος Παπαγιάννης για Σοφία Παυλίδου: Μου υποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει, θα με θάψει ζωντανό και τα κατάφερε

Τη δική του εκδοχή για τη δικαστική διαμάχη για τον ξυλοδαρμό της Σοφίας Παυλίδου δίνει ο Μάνος Παπαγιάννης λίγες μόλις ημέρες μετά την απόφαση του δικαστηρίου, που τον έκρινε ένοχο για το αδίκημα της απλής σωματικής βλάβης, επιβάλλοντάς του ποινή φυλάκισης τέσσερις μήνες με αναστολή. Ο Μάνος Παπαγιάννης μίλησε στο Πρωινό και περιέγραψε όσα έγιναν από τη στιγμή του καταγγελλόμενου ξυλοδαρμού της ηθοποιού έως και την αίθουσα του δικαστηρίου. «Ο μικρός είναι μικρός και δεν έχει καταλάβει πολλά πράγματα. Η Λυδία είχε ζήσει κάποιες καταστάσεις που καλό θα ήταν να μην τις ζούσε. Ακόμα και στην πρώτη δίκη πήγαινε στο δωμάτιό της. Η Αγγελική ήταν πολύ υποστηρικτική. Γνωρίζει τι έγινε. Υπήρχαν σκ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μάνος Παπαγιάννης: «Η Σοφία Παυλίδου μου υποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει, θα με διαλύσει, θα με θάψει ζωντανό»

Ο Μάνος Παπαγιάννης, τέσσερα χρόνια μετά το περιστατικό με την Σοφία Παυλίδου, μιλάει για πρώτη φορά. Ο ηθοποιός έδωσε συνέντευξη στο Πρωινό και τον Γιώργο Λιάγκα και ο λόγος του ήταν χειμαρρώδης. «Νιώθω ότι έχω χάσει το χαμόγελό μου, νιώθω ότι έχω μεγαλώσει 45 χρόνια. Πέρασα πάρα πολύ δύσκολα και δεν το εύχομαι σε κανέναν, […] Το άρθρο Μάνος Παπαγιάννης: «Η Σοφία Παυλίδου μου υποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει, θα με διαλύσει, θα με θάψει ζωντανό» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Μάνος Παπαγιάννης: «Η Σοφία Παυλίδου μου υποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει, θα με θάψει ζωντανό»

Τη δική του πλευρά των πραγμάτων παρουσίασε ο Μάνος Παπαγιάννης, τέσσερα χρόνια μετά το περιστατικό με την Σοφία Παυλίδου, σε συνέντευξη στο Πρωινό και τον Γιώργο Λιάγκα.Τη δική του πλευρά των πραγμάτων παρουσίασε ο Μάνος Παπαγιάννης, τέσσερα χρόνια μετά το περιστατικό με την Σοφία Παυλίδου, σε συνέντευξη στο Πρωινό και τον Γιώργο Λιάγκα.Ο ηθοποιός ήταν χειμαρρώδης στις τοποθετήσεις του και αναφέρθηκε στο περιστατικό για το οποίο βρίσκεται στα δικαστήρια με τη Σοφία Παυλίδου και τις συνέπειες που έχει αυτό για την […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μάνος Παπαγιάννης: «Η Σοφία Παυλίδου μου υποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει, θα με θάψει ζωντανό»

«Πώς να ζητήσω συγγνώμη από έναν τόσο αδίστακτο και ξεδιάντροπο άνθρωπο;»

Διαβάστε το στο news.gr

Μάνος Παπαγιάννης: «Η κυρία Παυλίδου υποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει, θα με διαλύσει, θα με θάψει ζωντανό και το κατάφερε» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18 ΝΟΕ 2022ZNEWSTEAM

Μάνος Παπαγιάννης: Ο γνωστός ηθοποιός στην πρώτη του συνέντευξη μετά τη δίκη για τη διαμάχη με τη Σοφία Παυλίδου.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Μάνος Παπαγιάννης για Σοφία Παυλίδου: «Υποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει, θα με θάψει ζωντανό»

Ο Μάνος Παπαγιάννης μίλησε λίγες μέρες μετά την πρωτόδικη καταδίκη του για το περιστατικό σωματικής βλάβης ενάντια στη Σοφία Παυλίδου στο θέατρο Χυτήριο. Ο ηθοποιός ήταν καλεσμένος στην εκπομπή «Το πρωινό» παρουσίασε τη δική του πλευρά, ενώ όπως προανήγγειλε, εάν αθωωθεί στο Εφετείο θα κινηθεί νομικά για να αποζημιωθεί για τη βλάβη που έχει υποστεί. «Δυστυχώς […] The post Μάνος Παπαγιάννης για Σοφία Παυλίδου: «Υποσχέθηκε ότι θα με καταστρέψει, θα με θάψει ζωντανό» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Αυτός είναι ο λόγος που βρίσκομαι εκτός τηλεόρασης»

Βρισηίδα Ανδριώτου για Ιωάννα Τούνη: «Εύχομαι καμία γυναίκα να μη το ζήσει αυτό»

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»