Μαρία Ιωαννίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν γυναικάς και προκαλούσε έντονα τις γυναίκες»

08:28 - 19/11/2022

Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Γιώργο Μουλά έδωσε η Μαρία Ιωαννίδου. Η ηθοποιός και χορεύτρια μίλησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Μαρία Ιωαννίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν γυναικάς και προκαλούσε έντονα τις γυναίκες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Ιωαννίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν γυναικάς και προκαλούσε έντονα»

Όσα δήλωσε για τη γνωριμία της με τον ηθοποιό, αλλά και τη συμβουλή που της είχε δώσει

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαρία Ιωαννίδου για Φιλιππίδη: Χάνουμε έναν σπουδαίο ηθοποιό

«Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν γυναικάς και προκαλούσε έντονα τις γυναίκες», λέει η Μαρία Ιωαννίδου. Η Μαρία Ιωαννίδου έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Γιώργο Μουλά. Η ηθοποιός και χορεύτρια μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον Πέτρο Φιλιππίδη. Η τσίχλα από την ταινία «Μια Ελληνίδα στο χαρέμι» σας στιγμάτισε; Μου έμεινε, το έχω λίγο παράπονο ... Περισσότερα To άρθρο Μαρία Ιωαννίδου για Φιλιππίδη: Χάνουμε έναν σπουδαίο ηθοποιό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαρία Ιωαννίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης μου την έπεσε – Το θέμα βιασμός δεν το πιστεύω»

«Έχω το δικαίωμα να έχω την άποψή μου»

Διαβάστε το στο in.gr

Μαρία Ιωαννίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν γυναικάς και προκαλούσε έντονα»

Συνέντευξη έδωσε η Μαρία Ιωαννίδου και μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στη γνωριμία της με τον Πέτρο Φιλιππίδη.

Διαβάστε το στο thebest.gr

“Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν γυναικάς και προκαλούσε”

«Κι εμένα μου την έπεσε, του είπα όχι και τελικά, αυτό ίσχυσε. Δεν με πέταξε έξω από τη δουλειά του», είπε η Μαρία Ιωαννίδου για τον Πέτρο Φιλιππίδη Για τον Πέτρο Φιλιππίδη μίλησε σε συνέντευξή της η Μαρία Ιωαννίδου. Η ηθοποιός και χορεύτρια, μιλώντας στο περιοδικό «Λοιπόν» αρχικά ρωτήθηκε για την «τσίχλα» που μασούσε στην […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»