Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης πρώτη φορά για το ατύχημα του – “Έσπασα και τα δυο μου πόδια”

14:09 - 22/01/2020

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης βρέθηκε στο πλατό των “Κου Κου” απέναντι από την Κατερίνα Καραβάτου και τον Κρατερό Κατσούλη το πρωί […] The post Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης πρώτη φορά για το ατύχημα του – “Έσπασα και τα δυο μου πόδια” appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης συγκλονίζει για το ατύχημα του: «Έσπασα και τα δυο μου πόδια» (βίντεο)

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης μιλά πρώτη φορά για το σοβαρό τροχαίο που είχε

Για το τροχαίο που είχε του μίλησε, για πρώτη φορά, ο ηθοποιός Λεωνίδας Καλφαγιάννης.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Μιλά πρώτη φορά για το σοβαρό ατύχημα που τον οδήγησε στο χειρουργείο (VIDEO)

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης το πρωί της Τετάρτης φιλοξενήθηκε στην εκπομπή "Στη φωλιά των Κου Κου". Ο ηθοποιός, μίλησε πρώτη φορά για το σοβαρό ατύχημα που τον οδήγησε στο χειρουργείο.  "Έπαθα ένα ατύχημα, έσπασα και τα δύο μου πόδια, έκανα δύο χειρουργεία, αλλά τώρα είμαι καλά", είπε μεταξύ άλλων ο ηθοποιός. Δείτε το βίντεο από το 1:53:00 και μετά:

Διαβάστε το στο thestival.gr

Συγκλονίζει γνωστός ηθοποιός για το ατύχημα του – Έσπασα και τα δυο μου πόδια

Ο γνωστός ηθοποιός  βρέθηκε στο πλατό των “Κου Κου” με την  Κατερίνα Καραβάτου και τον Κρατερό Κατσούλη το πρωί της Τετάρτης. Ο ηθοποιός αναφέρθηκε για πρώτη φορά, μέσα σε όλα, στο σοβαρό τροχαίο ατύχημα που είχε “Ισχύει πως έπαθα ένα ατύχημα, έσπασα και τα δύο μου

Διαβάστε το στο madata.gr

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Συγκλονίζει για το ατύχημα του – “Έσπασα και τα δυο μου πόδια”

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης βρέθηκε στο πλατό των “Κου Κου” απέναντι από την Κατερίνα Καραβάτου και τον Κρατερό Κατσούλη το πρωί της Τετάρτης. Ο ηθοποιός αναφέρθηκε για πρώτη φορά, μέσα σε όλα, στο σοβαρό τροχαίο ατύχημα που τον έκανε να απέχει καλλιτεχνικά σχεδόν έναν χρόνο! “Ισχύει πως έπαθα ένα ατύχημα, έσπασα και τα δύο μου πόδια, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»