Μαρία Αντωνά – Άρης Σοϊλέδης: Αναβάλλεται ο γάμος τους για το 2023

17:36 - 19/11/2022

Η Μαρία Αντωνά και ο Άρης Σοϊλέδης ετοιμάζονταν να παντρευτούν με παπά και με κουμπάρο μέχρι To άρθρο Μαρία Αντωνά – Άρης Σοϊλέδης: Αναβάλλεται ο γάμος τους για το 2023 δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Αντωνά – Άρης Σοϊλέδης: Αναβάλλεται ο γάμος τους

Η Μαρία Αντωνά και ο Άρης Σοϊλέδης ετοιμάζονταν να παντρευτούν με παπά και με κουμπάρο μέχρι το τέλος του χρόνου.

Διαβάστε το στο thebest.gr

«Βόμβα»: Μαρία Αντωνά και Άρης Σοϊλέδης ακύρωσαν τον γάμο τους

Η Μαρία Αντωνά και ο Άρης Σοϊλέδης δεν θα παντρευτούν τελικά φέτος, καθώς έβαλαν τα σχέδιά τους στον «πάγο».Η Μαρία Αντωνά και ο Άρης Σοϊλέδης δεν θα παντρευτούν τελικά φέτος, καθώς έβαλαν τα σχέδιά τους στον «πάγο».Σύμφωνα με το δημοσίευμα της Σάσας Σταμάτη στο «Secret«, ο γάμος αναβλήθηκε για το 2023. Όπως αναφέρουν οι ίδιες πληροφορίες, για σοβαρούς οικογενειακούς λόγους το ζευγάρι δεν θα καταφέρει να παντρευτεί φέτος. Ο γάμος της Μαρίας Αντωνά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Σωτήρης Κοντιζάς: Η απουσία του κριτή από το MasterChef – «Δεν είμαστε όλοι καλά, δεν ακολούθησε τις οδηγίες»

6 trends από τα 90’s που έχουν πάλι την προσοχή μας

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα

Πάολα: Απαντά πρώτη φορά για τα επικριτικά σχόλια μετά τις εμφανίσεις της κόρης της στα νυχτερινά κέντρα όπου τραγουδούσε