Θέμης Αδαμαντίδης: Η αγάπη του κόσμου με βοηθάει να ξεπερνάω τις στενάχωρες φάσεις της ζωής

17:48 - 20/11/2022

Συνέντευξη έδωσε ο Θέμης Αδαμαντίδης και αναφέρθηκε στη σχέση του με τη Βαρβάρα Κίρκη, αλλά και τον χαμό της μητέρας του. Ο τραγουδιστής μίλησε στην εκπομπή «Open Weekend» και δήλωσε πως η απώλειά της τον άφησε συντετριμμένο. «Η μάνα είναι για όλους μάνα. Η δική μου είχε μεγαλώσει και τα τελευταία δύο χρόνια, ταλαιπωρήθηκε πάρα πολύ. Όταν πηγαίνω στο σπίτι, όλα μου τη θυμίζουν», είπε αρχικά. Όπως ανέφερε στη συνέχεια, ήταν πολύ άσχημα ψυχολογικά, όταν έφυγε από τη ζωή, όμως κατάφερε να ανακάμψει. «Η αγάπη του κόσμου και η δουλειά με βοηθάνε στο να ξεπερνάω αυτές τις στενάχωρες φάσεις της ζωής», είπε και πρόσθεσε: «Κάποιες δυσκολίες, όταν τις ξεπερνάς, σε κάνουν πιο δυνατό». Στη συνέχεια,

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θέμης Αδαμαντίδης: Η αγάπη του κόσμου με βοηθάει να ξεπερνάω τις στενάχωρες φάσεις της ζωής

Συνέντευξη έδωσε ο Θέμης Αδαμαντίδης και αναφέρθηκε στη σχέση του με τη Βαρβάρα Κίρκη, αλλά και τον χαμό της μητέρας του. Ο τραγουδιστής μίλησε στην εκπομπή «Open Weekend» και δήλωσε πως η απώλειά της τον άφησε συντετριμμένο. «Η μάνα είναι για όλους μάνα. Η δική μου είχε μεγαλώσει και τα τελευταία δύο χρόνια, ταλαιπωρήθηκε πάρα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: "Η δουλειά με βοηθάει κι η αγάπη του κόσμου να ξεπερνώ όλες αυτές τις στενάχωρες στιγμές και φάσεις της ζωής"

"Για όλους η μάνα είναι μάνα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα