Ρούλα Πατεράκη: «Δεν ξέρω εάν η Ελένη Φουρέιρα έχει ταλέντο»

11:20 - 22/11/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή Mega Καλημέρα και στον Κώστα Τσουρό παραχώρησε η Ρούλα Πατεράκη. Η ηθοποιός μίλησε To άρθρο Ρούλα Πατεράκη: «Δεν ξέρω εάν η Ελένη Φουρέιρα έχει ταλέντο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρούλα Πατεράκη για Ελένη Φουρέιρα: Ήρθε να της κάνω σεμινάρια, δεν ξέρω εάν έχει ταλέντο

Ο Κώστας Τσουρός και η κάμερα του «MEGA Καλημέρα» συνάντησαν την Ρούλα Πατεράκη, η οποία σχολίασε πρόσωπα της showbiz και μίλησε για την απώλεια που την σημάδεψε. Η Ρούλα Πατεράκη δήλωσε… φαν των αλλαγών στην προσωπική της ζωή, όμως παραδέχτηκε ότι δεν είναι πολλές. «Δεν παίρνω πια χαρά από το θέατρο. Και με βαριέται και ... Περισσότερα To άρθρο Ρούλα Πατεράκη για Ελένη Φουρέιρα: Ήρθε να της κάνω σεμινάρια, δεν ξέρω εάν έχει ταλέντο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ρούλα Πατεράκη: «Η Ελένη Φουρέιρα δεν ξέρω εάν έχει ταλέντο»

Η Ρούλα Πατεράκη σχολίασε το ταλέντο της Ελένης Φουρέιρα και του Σάκη Ρουβά.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ρούλα Πατεράκη για Ελένη Φουρέιρα: «Δεν ξέρω εάν έχει ταλέντο»

  Στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» μίλησε η Ρούλα Πατεράκη, η οποία αναφέρθηκε στο θάνατο του συζύγου του, τη σχέση της με το θέατρο άλλα...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ρούλα Πατεράκη για Ελένη Φουρέιρα:«Ήρθε να της κάνω σεμινάρια, δεν ξέρω εάν έχει ταλέντο»

Η Ρούλα Πατεράκη δήλωσε πως ο Σάκης Ρουβάς έχει προσόντα για ηθοποιός.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Survivor: Ο Χριστόφορος Ταξίδης ο τρίτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Survivor: Η Δώρα Νικολή είναι η δεύτερη υποψήφια προς αποχώρηση – Έτοιμη να μονομαχήσει με τον Περπατάρη

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»

Maestro: Δες την πρώτη σκηνή από τα επεισόδια του β’ κύκλου – Η Αλεξάνδρα έγκυος στον ψυχολόγο

Χρήστος Βασιλόπουλος: Η προσωπική του ζωή, ο γιος του και ο χωρισμός από τη μητέρα του γιου του