Θοδωρής Μαραντίνης: «Ο ένας γιος μου είναι 14 ετών, με τρομάζει μήπως διαβάσει κάτι σχετικό ή άσχετο με τους γονείς του»

10:08 - 25/11/2022

Ο Θοδωρής Μαραντίνης φιλοξενήθηκε στο DOT και, μεταξύ άλλων, μίλησε στη Νάντια Κοντογεώργη και τον Μίνω To άρθρο Θοδωρής Μαραντίνης: «Ο ένας γιος μου είναι 14 ετών, με τρομάζει μήπως διαβάσει κάτι σχετικό ή άσχετο με τους γονείς του» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θοδωρής Μαραντίνης: Ο γιος μου είναι 14, με τρομάζει μήπως διαβάσει κάτι σχετικό ή άσχετο με τους γονείς του

«Τους έχω πει είναι ότι αν κάτι σας παραξενέψει, είναι καλό να το συζητήσουμε για να σας εξηγήσω κι εγώ τι μπορεί να συμβαίνει» ανέφερε 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Θοδωρής Μαραντίνης: «Με τρομάζει μήπως ο γιος μου διαβάσει κάτι σχετικό ή άσχετο με τους γονείς του»

Καλεσμένος στην εκπομπή «DOT» ήταν ο Θοδωρής Μαραντίνης, ο οποίος μίλησε μεταξύ άλλων στη Νάντια Κοντογεώργη και τον Μίνω Θεοχάρη για τα παιδιά του...

Διαβάστε το στο Zougla

Θοδωρής Μαραντίνης: «Με τρομάζει μήπως ο γιος μου διαβάσει κάτι για τους γονείς του – Είναι καλό να το συζητήσουμε»

Για τα δημοσιεύματα του Τύπου γύρω από την προσωπική του ζωή, το διαζύγιο με τη Σίσσυ Χρηστίδου αλλά και το πώς μπορεί να το εκλάβουν τα δύο ανήλικα παιδιά τους, μίλησε ο ο Θοδωρής Μαραντίνης, στην εκπομπή Dot , που θα προβληθεί το Σάββατο.Για τα δημοσιεύματα του Τύπου γύρω από την προσωπική του ζωή, το διαζύγιο με τη Σίσσυ Χρηστίδου αλλά και το πώς μπορεί να το εκλάβουν τα δύο ανήλικα παιδιά τους, μίλησε ο ο Θοδωρής Μαραντίνης, στην εκπομπή Dot , που θα προβληθεί το Σάββατο.«Ο ένας γιος μου είναι 14 ετών, έχει πλήρη άποψη για τα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θοδωρής Μαραντίνης: «Με τρομάζει μήπως ο γιος μου διαβάσει κάτι για τους γονείς του»

Καλεσμένος στην εκπομπή Dot θα βρεθεί το μεσημέρι του Σαββάτου ο Θοδωρής Μαραντίνης. Ο γνωστός τραγουδιστής των Onirama μιλά στη […] The post Θοδωρής Μαραντίνης: «Με τρομάζει μήπως ο γιος μου διαβάσει κάτι για τους γονείς του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Θοδωρής Μαραντίνης: «Με τρομάζει μήπως ο γιος μου διαβάσει κάτι για τους γονείς του»

«Από πολύ μικρά τους έχουμε πει γιατί μπορεί κάποιος να...»

Διαβάστε το στο news.gr

Θοδωρής Μαραντίνης: "Με τρομάζει μήπως ο γιος μου διαβάσει κάτι για τους γονείς του"

"Έχει πλήρη άποψη για τα πράγματα και πρόσβαση σε όλες τις πληροφορίες"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»