Ένταση με Πέτρο Φιλιππίδη – Λένα Δροσάκη στη δίκη: «Έσπασε» τη σιωπή του μετά από δύο χρόνια ο ηθοποιός

12:04 - 25/11/2022

Οι αναφορές της ηθοποιού Λένας Δροσάκη σε καταγγελία και άλλης κοπέλας, που δεν κατονόμασε, σε βάρος του Πέτρου Φιλιππιπδη προκάλεσε ένταση αλλά και την αντίδραση του κατηγορούμενου ηθοποιού. Μετά από δυο χρόνια ο Πέτρος Φιλιππίδης ο οποίος παρακολουθούσε την κατάθεση της Λένας Δροσάκη, «έσπασε» τη σιωπή του λέγοντας : «Τόσο καιρό με προκαλούν για να έχω αυτή την αντίδραση. Δεν έχω μιλήσει δυο χρόνια. Προκαλούν το οξύθυμο του χαρακτήρα μου. Θέλουν να δουν αντίδραση» είπε απευθυνόμενος στο δικαστήριο. Ο κατηγορούμενος πετάχτηκε από το εδώλιο και όρθιος φωνάζοντας: «Συγγνώμη; Συγγνώμη;;;» με την σύζυγο του Ελπίδα Νίνου να τον ηρεμεί ενώ στη συνέχεια ζήτησε να κάνει μια δήλωση, λέγοντας ότι

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα