Δαλιάνη για Παπαγιάννη-Παυλίδου: Δεν είναι εύκολη κατάσταση, είναι ένα πρόβλημα που καλούμαστε να αντιμετωπίσουμε

13:50 - 26/11/2022

Για την δικαστική υπόθεση που έχει ο σύζυγός της, Μάνος Παπαγιάννης, με την Σοφία Παυλίδου, μίλησε η Αγγελική Δαλιάνη στην πρωινή εκπομπή του OPEN. «Δεν ήταν εύκολη κατάσταση. Είναι μία υπόθεση που δεν έχει τελεσιδικήσει. Δε μου αρέσει να μιλάω δημόσια γι’ αυτό. Θέλω να μιλάω για πράγματα χαρούμενα και όμορφα. Είναι ένα πρόβλημα που καλούμαστε να αντιμετωπίσουμε. Ευελπιστώ ότι τα πράγματα θα έρθουν στη σωστή τους διάσταση, γιατί πιστεύω ότι έχει διογκωθεί πολύ το θέμα αυτό. Δεν είναι εύκολο και ειδικά όταν είσαι άνθρωπος που δε θέλεις να απασχολείς με τέτοια πράγματα. Είμαι άνθρωπος που θέλω να βγαίνω δημόσια και να μιλώ για τη δουλειά μου. Αυτός είναι και ο λόγος που οι εμφανίσεις μου στ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δαλιάνη για Παπαγιάννη-Παυλίδου: Δεν είναι εύκολη κατάσταση, είναι ένα πρόβλημα που καλούμαστε να αντιμετωπίσουμε

Για την δικαστική υπόθεση που έχει ο σύζυγός της, Μάνος Παπαγιάννης, με την Σοφία Παυλίδου, μίλησε η Αγγελική Δαλιάνη στην πρωινή εκπομπή του OPEN. «Δεν ήταν εύκολη κατάσταση. Είναι μία υπόθεση που δεν έχει τελεσιδικήσει. Δε μου αρέσει να μιλάω δημόσια γι’ αυτό. Θέλω να μιλάω για πράγματα χαρούμενα και όμορφα. Είναι ένα πρόβλημα που […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Σασμός: H Νάντια κάνει μία αποκάλυψη στον εισαγγελέα, η οποία ανατρέπει όλα τα δεδομένα

Λίβερπουλ και Γιουνάιτεντ μαζί στην καταπολέμηση της «τοξικότητας» που σχετίζεται με τραγωδίες

Η αφρικανική σκόνη καλύπτει την Αθήνα, πώς θα κινηθεί – Τα τερτίπια της Άνοιξης τις επόμενες ημέρες

2+1 Laptop που αξίζουν της προσοχής σου

Νέες ταινίες της εβδομάδας: «Αδέσποτα κορμιά» και «Χίμαιρα» θα σας στείλουν στο σίνεμα

Χάος στον Ισημερινό μετά τη νέα εξέγερση στη φυλακή από όπου απέδρασε αρχηγός ισχυρής συμμορίας