Βάσια Τριφύλλη για Σοφία Παυλίδου: «Ποια είσαι κυρά μου για να καταστρέψεις τον Μάνο Παπαγιάννη;»

13:00 - 27/11/2022

Συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Open Weekend» παραχώρησε η Βάσια Τριφύλλη. Η γνωστή ηθοποιός και παρουσιάστρια To άρθρο Βάσια Τριφύλλη για Σοφία Παυλίδου: «Ποια είσαι κυρά μου για να καταστρέψεις τον Μάνο Παπαγιάννη;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βάσια Τριφύλλη για Σοφία Παυλίδου: «Ποια είσαι κυρά μου που θα καταστρέψεις τον Μάνο Παπαγιάννη;»

«Είχα πει στη Σοφία να μην το συνεχίσει, τώρα κοιμάται ήσυχη;» αναρωτήθηκε η ηθοποιός 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βάσια Τριφύλλη για Σοφία Παυλίδου: Ποια είσαι κυρά μου για να καταστρέψεις τον Μάνο Παπαγιάννη;

Για τη δικαστική διαμάχη ανάμεσα στην Σοφία Παυλίδου και τον Μάνο Παπαγιάννη μίλησε, μεταξύ άλλων, η ηθοποιός Βάσια Τριφύλλη, ενώ δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στα τηλεοπτικά δεδομένα της φετινής σεζόν.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Βάσια Τριφύλλη για Σοφία Παυλίδου: «Ποια είσαι κυρά μου που θα καταστρέψεις τον Μάνο Παπαγιάννη;»

Συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Open Weekend» παραχώρησε η Βάσια Τριφύλλη...

Διαβάστε το στο Zougla

Βάσια Τριφύλλη για Σοφία Παυλίδου: «Ποια είσαι κυρά μου που θα καταστρέψεις τον Μάνο Παπαγιάννη;»

Συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Open Weekend» παραχώρησε η Βάσια Τριφύλλη. Η γνωστή ηθοποιός και παρουσιάστρια μίλησε για τους λόγους που δεν βρίσκεται στην τηλεόραση, εξέφρασε την αντιπάθειά της για τον Σταμάτη Φασουλή ενώ αναφέρθηκε και στην δικαστική διαμάχη της Σοφίας Παυλίδου με τον Μάνο Παπαγιάννη. «Ο Σταμάτης Φασουλής δεν έχει καμία σχέση με show, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βάσια Τριφύλλη σε Σοφία Παυλίδου: Ποια είσαι κυρά μου για να καταστρέψεις τον Μάνο Παπαγιάννη; [βίντεο]

'Ο Μάνος την επόμενη ημέρα, βγήκε και ζήτησε συγγνώμη, δηλαδή κοιμάται ήσυχη τώρα η Σοφία;', δήλωσε η Βάσια Τριφύλλη.

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Κατερίνα Καινούργιου για Ελεονώρα Μελέτη: «Αν δείτε τι σχόλια δέχεται, θα πάθετε σοκ»

Στεφανία Γουλιώτη: Το spoiler για τον δεύτερο κύκλο του Maestro και η αποκάλυψη για τους γονείς της

Η Hλιάνα Παπαγεωργίου έχει ήδη το τέλειο look για το βράδυ της Ανάστασης!

Το Ναυάγιο: Ο Παντελίδης δίνει εντολή θανάτου για τον Παύλο Ξενάτο – Όσα θα δούμε στο αποψινό επεισόδιο

Βίκυ Παπαδοπούλου – Θάνος Τοκάκης: Σπάνια βραδινή έξοδος για το ζευγάρι – Φωτογραφίες

Το Ναυάγιο: Η Αλίκη επιχειρεί να αποκαλύψει στον Παντελίδη την εγκυμοσύνη της – Όσα θα δούμε απόψε