Η Νάνσυ Ζαμπέτογλου απάντησε για το φημολογούμενο διαζύγιο

17:10 - 28/11/2022

Η Βαλέρια Κουρούπη και ο Νίκος Ξύδης έδωσαν την πρώτη τους κοινή τηλεοπτική συνέντευξη μετά τον χωρισμό. Το πρώην ζευγάρι […] The post Η Νάνσυ Ζαμπέτογλου απάντησε για το φημολογούμενο διαζύγιο appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άντζελα Δημητρίου: Η απάντηση για τη φημολογούμενη κόντρα με την Καίτη Γαρμπή

Στην επίσημη πρεμιέρα του μιούζικαλ «Γεια»...

Διαβάστε το στο Zougla

Άντζελα Δημητρίου: Η απάντηση για τη φημολογούμενη κόντρα με την Καίτη Γαρμπή

Στην επίσημη πρεμιέρα του μιούζικαλ «Γεια» βρέθηκε πριν από λίγες ώρες η Άντζελα Δημητρίου, η οποία μίλησε στις τηλεοπτικές κάμερες και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων, στη σχέση της με την Καίτη Γαρμπή. Παράλληλα, απάντησε αν θεωρεί ότι κάποιος από τους δίσκους της. θα μπορούσε να γίνει μιούζικαλ. «Δεν ξέρω ακόμα αν κάποιος δίσκος μου θα γινόταν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Νάνσυ Ζαμπέτογλου απάντησε on air για τις φήμες περί χωρισμού από τον Νάσο Γαλακτερό

Η Βαλέρια Κουρούπη και ο Νίκος Ξύδης παραχώρησαν σήμερα στην πρώτη τους κοινή τηλεοπτική συνέντευξη μετά τον χωρισμό, μιλώντας στο «Στούνιο 4» της ΕΡΤ1.Η Βαλέρια Κουρούπη και ο Νίκος Ξύδης παραχώρησαν σήμερα στην πρώτη τους κοινή τηλεοπτική συνέντευξη μετά τον χωρισμό, μιλώντας στο «Στούνιο 4» της ΕΡΤ1.Η Βαλέρια Κουρούπη ανέφερε για τον χωρισμό της από τον Νίκο Ξύδη: «Φιλικό χωρισμό είχαμε. Φιλικό σημαίνει ότι δεν έχεις τσακωμούς κι εντάσεις. Κάναμε ολόκληρες συζητήσεις επί συζητήσεων για να δούμε αν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Η Νάνσυ Ζαμπέτογλου απάντησε για τον φημολογούμενο χωρισμό με το Νάσο Γαλακτερό

Πώς έφτασε εκεί η συζήτηση με την Βαλέρια Κουρούπη και το Νίκο Ξύδη που πήραν διαζύγιο

Διαβάστε το στο news.gr

Νάνσυ Ζαμπέτογλου: Απάντησε on air για τις φήμες περί χωρισμού από τον Νάσο Γαλακτερό

Η Βαλέρια Κουρούπη και ο Νίκος Ξύδης ήταν καλεσμένοι στην εκπομπή “Στούντιο 4” και παραχώρησαν στη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο την πρώτη τους κοινή τηλεοπτική συνέντευξη μετά τον χωρισμό τους. “Φιλικό χωρισμό είχαμε. Φιλικό σημαίνει ότι δεν έχεις τσακωμούς κι εντάσεις. Κάναμε ολόκληρες συζητήσεις επί συζητήσεων για να δούμε αν θα χωρίσουμε ή […] The post Νάνσυ Ζαμπέτογλου: Απάντησε on air για τις φήμες περί χωρισμού από τον Νάσο Γαλακτερό appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»