Μαυρίκιος Μαυρικίου: Οι πρώτες δηλώσεις μετά το ξέσπασμα στο πρωινό του Star

10:28 - 29/11/2022

Εκ νέου δηλώσεις στην κάμερα του Star έκανε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου, μετά το ξέσπασμα που είχε το πρωί της Δευτέρας […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου: Οι πρώτες δηλώσεις μετά το ξέσπασμα στο πρωινό του Star appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Οι πρώτες δηλώσεις μετά την καταγγελία για παρενόχληση – «Με στρίμωξε»

Κατέρρευσε στον αέρα του Breakfast@Star, χθες o Μαυρίκιος Μαυρικίου, μετά τις αποκαλύψεις που έκανε, ότι δέχτηκε την παρενόχληση στα πρώτα βήματα της καριέρας του. «Έχω στριμωχτεί άγρια σε γραφεία και μου έχουν ζητήσει χιλιάδες ευρώ για να μου “σπρώξουν” τα τραγούδια μου» είπε. Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου, μία μέρα μετά έκανε εκ νέου δηλώσεις στην κάμερα του Star. Ο γνωστός τραγουδιστής αναφέρθηκε για άλλη μια φορά στην τραυματική εμπειρία που είχε με ιθύνοντα δισκογραφικής εταιρείας στο παρελθόν, αποκαλύπτονας μάλιστα ότι πολλοί νέοι του στέλνουν μηνύματα ότι έχει φερθεί με τον ίδιο τρόπο και στους ίδιους. «Κατά καιρούς μου έχουν ζητήσει πολλοί άνθρωποι χρήματα, για

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Με στρίμωξε» – Οι πρώτες δηλώσεις μετά την καταγγελία για παρενόχληση

«Το έχει κάνει και σε εμάς…» του έγραψαν δεκάδες άνθρωποι

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»