Ελεονώρα Μελέτη: «Σιγά μη φοβηθώ τον οποιοδήποτε νταή, όποιον πουλάει μούρη και αέρα»

11:20 - 29/11/2022

Το χθεσινό ξέσπασμα του Μαυρίκιου Μαυρικίου στην εκπομπή Breakfast @ Star σχολιάστηκε το πρωί της Τρίτης To άρθρο Ελεονώρα Μελέτη: «Σιγά μη φοβηθώ τον οποιοδήποτε νταή, όποιον πουλάει μούρη και αέρα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεονώρα Μελέτη: Είναι δειλοί, σιγά μη φοβηθώ τον οποιονδήποτε νταή – Δηλαδή έπρεπε να πάμε σαν ταγάρια;

Με αφορμή την εξομολόγηση του Μαυρίκιου Μαυρικίου στον «αέρα» της πρωινής εκπομπής «Breakfast@star», η Ελεονώρα Μελέτη τοποθετήθηκε και ξέσπασε για τους ανθρώπους που επιδεικνύουν κακοποιητικές συμπεριφορές στους χώρους εργασίας και έχει συναντήσει στην επαγγελματική της διαδρομή. «Εγώ το έχω δηλώσει και δημόσια, το μόνο που δεν έχω πει ποτέ είναι το όνομά του, ότι έχω περάσει από συνεργασία που φοβόμουν. Πριν από κάποια χρόνια μπορεί να μην αντιδρούσα, αλλά έχω μάθει και αντιδράω σε αυτούς τους ανθρώπους. Είναι δειλοί, να το ξέρετε. Οι κακοποιητικές συμπεριφορές είναι δειλών ανθρώπων. Είναι πάρα πολύ δειλοί οι κακοποιητικοί άνθρωποι. Πρέπει απλά να βρεις τη δύναμη και να πεις σε αυτόν το

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελεονώρα Μελέτη: «Είναι δειλοί, σιγά μη φοβηθώ τον οποιονδήποτε νταή»

«Είμαι 25 χρόνια σε αυτό το χώρο, από μακριά τους μυρίζομαι πλέον, από μακριά και δεν τους θέλω κοντά μου»

Διαβάστε το στο news.gr

Ελεονώρα Μελέτη: Σιγά μη φοβηθώ τον κάθε νταή

ΗΕλεονώρα Μελέτη αναφέρθηκε μέσα από την εκπομπή της στις κακοποιητικές συμπεριφορές που έχει βιώσει στον επαγγελματικό της χώρο, με αφορμή το πρόσφατο ξέσπασμα του Μαυρίκιου Μαυρικίου. «Εγώ το έχω δηλώσει και δημόσια. Το μόνο που δεν έχω πει ποτέ είναι το όνομά του, αλλά έχω πει ότι έχω περάσει από συνεργασία που φοβόμουν. Πριν από […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Zendaya: Τρεις πράσινες σκιές για να αντιγράψει το απίθανο eye make up look της

Συνταγή για λουκουμάδες

Hailey Bieber: Το chrome μανικιούρ της είναι η επόμενη μεγάλη τάση

Μαριάντα Πιερίδη: Απαντά στη Φλορίντα Πετρουτσέλι – «Προφανώς για να ασχολείσαι τόσο μαζί μου, κάπου σε βοηθάει»

Βασίλης Καρράς: Τρείς μήνες από τον θάνατό του – Την Κυριακή το μνημόσυνο στη μνήμη του

Μαριλίτα Λαμπροπούλου – Δημήτρης Λάλος: Είναι ζευγάρι και εκτός «Σασμού»; Τι είπε η Σταματίνα Τσιμτσιλή