Νανά Παλαιτσάκη: Έκανα συνειδητά το γιο μου στα 18.

12:06 - 29/11/2022

Η Νανά Παλαιτσάκη παραχώρησε μία συγκλονιστική συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» όπου και μίλησε για τον γιο της, αλλά και για τα μηνύματα μίσους που έχει δεχτεί στο διαδίκτυο. Αρχικά, η γνωστή δημοσιογράφος μιλώντας για τον γιο της, ανέφερε: «Το γιο μου τον έκανα στα 18, είναι 37 χρονών σήμερα, τον έκανα συνειδητά γιατί είχα […] The post Νανά Παλαιτσάκη: Έκανα συνειδητά το γιο μου στα 18. appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Φροντίδα ποδιών πριν το καλοκαίρι:Πως θα τα περιποιηθείς σωστά για να φορέσεις τα αγαπημένα σου σανδάλια!

“Τι ντύθηκε;” Κράξιμο στην Ελίζαμπεθ Ελέτσι,πως βγήκε στη Βουλιαγμένη με τον Νεκτάριο και έγινε θέαμα

Τον ξεμπρόστιασε η Κατερίνα Καινούργιου: “Για ποιο λόγο μου στέλνει μηνύματα ο Γιώργος Λιάγκας;”

Και ξαφνικά όλα τα κορίτσια της μόδας διακοσμούν το σπίτι τους με 5 χρώματα – Το κάνουν να μοιάζει ακριβό

Εμμηνόπαυση: Το βότανο που ανακουφίζει από τις εξάψεις – Ρίχνει σάκχαρο και χοληστερόλη

Τζόυς Ευείδη: «Είχα 2 μαμάδες, σαν κοινόβιο – Με ρώτησε ο πατέρας μου και είπα “Ναι”, τέτοιο βούρλο ήμουν»