Φοίβος Δεληβοριάς: «Την πολεμάω την πραγματικότητα και τη σιχαίνομαι»

13:18 - 30/11/2022

Συνέντευξη στη Δανάη Μπάρκα και την εκπομπή «Πάμε Δανάη» παραχώρησε ο Φοίβος Δεληβοριάς. Ο γνωστός τραγουδοποιός και συνθέτης μίλησε για την […] The post Φοίβος Δεληβοριάς: «Την πολεμάω την πραγματικότητα και τη σιχαίνομαι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φοίβος Δεληβοριάς: "Την πολεμάω την πραγματικότητα και τη σιχαίνομαι"

"Έρχεται μια μέρα η κόρη μου και μου λέει: ακόμα δεν έχεις καταφέρει να φτάσεις το επίπεδο του Παρά Πέντε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Φοίβος Δεληβοριάς: «Την πραγματικότητα την πολεμάω και τη σιχαίνομαι»

Ο Φοίβος Δεληβοριάς μίλησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και αναφέρθηκε στην ελληνική τηλεόραση και την απόφασή του να κάνει τα «Νούμερα».  «Όταν μου προτάθηκε να κάνω κάτι δικό μου στην τηλεόραση, εγώ επέμεινα και τους έπεισα να κάνουμε μια μουσική κωμωδία», είπε χαρακτηριστικά ο Φοίβος Δεληβοριάς. «Δεν πιστεύω ότι αυτή τη στιγμή χρειάζεται ακόμα μια μουσική εκπομπή […] The post Φοίβος Δεληβοριάς: «Την πραγματικότητα την πολεμάω και τη σιχαίνομαι» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»