Γιάννης Μπέζος: «Έχω σταματήσει 3 σειρές διότι το αποτέλεσμα δεν θα ήταν αυτό που έπρεπε»

23:58 - 03/12/2022

Ο Γιάννης Μπέζος συνάντησε τη Μαρία Μπακοδήμου όπου και παραχώρησε τη νέα του συνέντευξη στην εκπομπή To άρθρο Γιάννης Μπέζος: «Έχω σταματήσει 3 σειρές διότι το αποτέλεσμα δεν θα ήταν αυτό που έπρεπε» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Μπέζος: «Έχω σταματήσει 3 σειρές διότι το αποτέλεσμα δεν θα ήταν αυτό που έπρεπε»

Ο Γιάννης Μπέζος συνάντησε τη Μαρία Μπακοδήμου όπου και παραχώρησε τη νέα του συνέντευξη στην εκπομπή «Γεια σου». Ο γνωστός ηθοποιός παραδέχτηκε πως σταμάτησε τρεις από τις πιο πετυχημένες τηλεοπτικές σειρές, καθώς αν συνέχιζαν το αποτέλεσμα δεν θα ήταν αυτό που θα έπρεπε, όπως χαρακτηριστικά σημείωσε. «Έχω σταματήσει το “Ευτυχισμένοι Μαζί” και το “Άκρως Οικογενειακόν” […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Έλλη Στάη: Θα γίνει γιαγιά για τρίτη φορά

Survivor 2024: Αποχώρησε ο Τζέιμς Καφετζής – Παράτησε στη μέση τον αγώνα

Παναγιώτα Βλαντή: «Μικρή δεν είχα καλή σχέση με τον καθρέφτη, αισθανόμουν άσχμημα»

Χριστίνα Μπόμπα: Τα αρνητικά σχόλια για τις φωτογραφίες χωρίς ρούχα και η αποστομωτική απάντησή της

Ιωάννα Μαλέσκου για Ελένη Μενεγάκη: «Δεν ήθελα να προφέρω το όνομά της»

Η Μάντη Περσάκη ξέρει πως θα κάνεις γράμμωση ποδιών και κοιλιάς μέχρι το Πάσχα (μέρος β’)