Ο Νίκος Ζωιδάκης δεν χαρίζεται στον Snik – “Εμφανίζεται μόνο για 10 λεπτά στα μαγαζιά”

18:06 - 23/01/2020

Ο Νίκος Ζωιδάκης, μιλώντας στην εκπομπή Μεσημέρι #yes και την Μαρία Βλάχου, δεν δίστασε να αναφερθεί στον trapper Snik και τις […] The post Ο Νίκος Ζωιδάκης δεν χαρίζεται στον Snik – “Εμφανίζεται μόνο για 10 λεπτά στα μαγαζιά” appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Ζωιδάκης για Snik: Εμφανίζεται μόνο για 10 λεπτά στα μαγαζιά

Ο Νίκος Ζωιδάκης, μιλώντας στην εκπομπή Μεσημέρι #yes και την Μαρία Βλάχου, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στον trapper Snik. Συγκεκριμένα, ο Νίκος Ζωιδάκης είπε τα εξής: "Ένα είδος ραπ είναι αυτό που κάνω και εγώ, αυτοσχεδιασμός. Οι ράπερς τώρα της μόδας παρουσιάζονται δεν έχουν σχέση με το τραγούδι. Βάζουν μια ψεύτικη φωνή σε ένα μηχάνημα και αλλάζει. Δεν μπορώ να το καταλάβω, τι ακριβώς είναι. Αφού ο Snik καταφέρνει και κλείνει συναυλίες και πάει και εμφανίζεται για δέκα λεπτά και οι επιχειρηματίες τον προτιμούν, μπράβο του! Δεν θεωρώ δηλαδή ότι είναι σωστό να κλείνω να εμφανιστώ κάπου, να βγαίνω για δέκα λεπτά και να εξαφανίζομαι".

Διαβάστε το στο thestival.gr

O Ζωιδάκης «κράζει» τον Snik! «Εμφανίζεται μόνο για 10 λεπτά στα μαγαζιά – Βάζουν μια ψεύτικη φωνή σε ένα μηχάνημα και αλλάζει»

Ο μουσικός έκανε επικριτικά σχόλια για το είδος μουσικής που υποστηρίζουν οι ράπερς, ενώ δεν δίστασε να μιλήσει συγκεκριμένα για τον ράπερ Snik... The post O Ζωιδάκης «κράζει» τον Snik! «Εμφανίζεται μόνο για 10 λεπτά στα μαγαζιά – Βάζουν μια ψεύτικη φωνή σε ένα μηχάνημα και αλλάζει» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»