Κατερίνα Διδασκάλου: Το Μαύρο Ρόδο, η αναφορά στα εγγόνια της και ο άστεγος που φιλοξενείται στο σπίτι της

07:40 - 13/12/2022

Η Κατερίνα Διδασκάλου βρέθηκε καλεσμένη στη «Μεγάλη Εικόνα» με τη Νίκη Λυμπεράκη στο Mega, με αφορμή To άρθρο Κατερίνα Διδασκάλου: Το Μαύρο Ρόδο, η αναφορά στα εγγόνια της και ο άστεγος που φιλοξενείται στο σπίτι της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Διδασκάλου για τον άστεγο που φιλοξενεί στο σπίτι της: «Είναι ένα δώρο και στον εαυτό μου»

«Αυτός που προσφέρει έχει και τη μεγαλύτερη χαρά» συμπλήρωσε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κατερίνα Διδασκάλου: Η εξομολόγηση για τον άστεγο που φιλοξενεί στο σπίτι της

Καλεσμένη στην εκπομπή «Μεγάλη Εικόνα» ήταν η Κατερίνα Διδασκάλου...

Διαβάστε το στο Zougla

Κατερίνα Διδασκάλου για τον άστεγο που φιλοξενεί στο σπίτι της: Είναι ένα δώρο και στον εαυτό μου

Η Κατερίνα Διδασκάλου μίλησε στην εκπομπή «Μεγάλη Εικόνα» με τη Νίκη Λυμπεράκη, τη Δευτέρα, όπου για πολλά θέματα, όπως ο ρόλος της στη δραματική σειρά του MEGA «Μαύρο ρόδο», ως ηγουμένη Φιλαρέτη. Αναφέρθηκε όμως και στον άστεγο που φιλοξενεί στο σπίτι της. «Είναι και η εποχή που σκέφτομαι πάρα πολύ και τα λιγότερα τυχερά παιδιά και λιγότερο τυχερούς ανθρώπους. Άνοιξα την πόρτα μου σε έναν άστεγο και εξακολουθεί να είναι στο σπίτι μου. Το θεωρώ το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε σε μια τόσο δύσκολη εποχή. Είναι και ένα δώρο στον εαυτό μου. Αυτός που προσφέρει έχει και τη μεγαλύτερη χαρά», είπε η Κατερίνα Διδασκάλου στην εκπομπή «Μεγάλη Εικόνα». Η Κατερίνα Διδασκάλου είχε αποκαλύψει πως π

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατερίνα Διδασκάλου: Η εξομολόγηση για τον άστεγο που φιλοξενεί στο σπίτι της

Καλεσμένη στην εκπομπή «Μεγάλη Εικόνα» ήταν η Κατερίνα Διδασκάλου, η οποία αναφέρθηκε στον ρόλο της στη σειρά «Μαύρο Ρόδο», αλλά και  στον άστεγο που φιλοξενεί στο σπίτι της. «Είναι ένας ρόλος που ενθουσιάστηκα όταν μου τον πρότειναν γιατί δεν έχει καμία σχέση με όσα έχω κάνει είτε στην τηλεόραση είτε στο θέατρο. Είμαι ευτυχής που […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Διδασκάλου για τον άστεγο που φιλοξενεί στο σπίτι της: «Είναι δώρο»

«Αυτός που προσφέρει έχει και τη μεγαλύτερη χαρά» συμπλήρωσε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κατερίνα Διδασκάλου για τον άστεγο που φιλοξενεί: «Είναι ένα δώρο και στον εαυτό μου»

Αναφερόμενη στην οικογένειά της, η Κατερίνα Διδασκάλου είπε πως κάνει τα πάντα για τα παιδιά της, αλλά τους έχει πει ότι δεν θα ακούσουν ποτέ από το στόμα της τη λέξη θυσία.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Η Κατερίνα Διδασκάλου για το «Μαύρο Ρόδο» και τον άστεγο που φιλοξενεί σπίτι της

Εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε η σπουδαία ηθοποιός Κατερίνα Διδασκάλου στην εκπομπή “Μεγάλη Εικόνα” του Mega. Η ίδια μίλησε τόσο για τη σειρά “Μαύρο Ρόδο“, στην οποία πρωταγωνιστεί, όσο και για το κίνημα Me Too, το χώρο της υποκριτικής και τον άστεγο που φιλοξενεί στο σπίτι της. Σχετικά με το ρόλο της ηγουμένης Φιλαρέτης, […] Το άρθρο Η Κατερίνα Διδασκάλου για το «Μαύρο Ρόδο» και τον άστεγο που φιλοξενεί σπίτι της εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»