Σωτήρης Χατζάκης για Νίκο Κούρκουλο: «Αν γυρίσω την πλάτη θα με μαχαιρώσεις ή θα με προστατεύσεις;»

14:12 - 13/12/2022

Ο Σωτήρης Χατζάκης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα». Ο σπουδαίος ηθοποιός και σκηνοθέτης μίλησε στη Μπέττυ Μαγγίρα και […] The post Σωτήρης Χατζάκης για Νίκο Κούρκουλο: «Αν γυρίσω την πλάτη θα με μαχαιρώσεις ή θα με προστατεύσεις;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σωτήρης Χατζάκης: Ο Νίκος Κούρκουλος με ρώτησε «αν γυρίσω την πλάτη θα με μαχαιρώσεις ή θα με προστατεύσεις;»

Ο Σωτήρης Χατζάκης βρέθηκε καλεσμένος της Μπέττυς Μαγγίρα στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» του Open. Ο ηθοποιός και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη σχέση του με τον Νίκο Κούρκουλο αλλά και την απόφασή του να μη δημιουργήσει οικογένεια. «Ο Νίκος Κούρκουλος μου έδωσε τη ντομπροσύνη, την ευθύτητα και τη γενναιοδωρία. Συναντηθήκαμε, με κάλεσε όταν έφυγε ο Κώστας Τσιάνος από αναπληρωτής διευθυντής λόγω κόπωσης και τότε διημείφθη το εξής, που έγινε ακριβώς έτσι, γιατί κάποιοι πιστεύουν ότι κάτι άλλο έγινε. Μου λέει θέλω να σε ρωτήσω κάτι: αν γυρίσω την πλάτη θα με μαχαιρώσεις ή θα με προστατεύσεις; Και του λέω: εγώ λέω ότι θα σας προστατεύσω αλλά η ζωή θα δείξει». «Και μου δίνει το χέρι και

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»