Μέγκι Ντρίο για Ραμόνα Βλαντή: «Μαζέψτε την, καταντάει γελοία»

08:38 - 14/12/2022

Την Μέγκι Ντρίο συνάντησαν οι κάμερες και οι δημοσιογράφοι σε νυχτερινή της έξοδο και εκείνη… απασφάλισε κατά της Ραμόνας Βλαντή! Αφορμή […] The post Μέγκι Ντρίο για Ραμόνα Βλαντή: «Μαζέψτε την, καταντάει γελοία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μέγκι Ντρίο για Ραμόνα Βλαντή: Μαζέψτε την, καταντάει γελοία

«Έχουμε ξεφύγει» δήλωσε το μοντέλο - Πώς απάντησε η Ραμόνα Βλαντή - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μέγκι Ντρίο για Ραμόνα Βλαντή: Της πέφτει λόγος τι φοράει ο καθένας; Μαζέψτε την, καταντάει γελοία!

Ξέσπασε η Μέγκι Ντρίο κατά της Ραμόνας Βλαντή, μπροστά στις τηλεοπτικές κάμερες. Αφορμή στάθηκε η δήλωση της δεύτερης πως όλες οι κυρίες της σόουμπιζ κρατούν τσάντες-μαϊμού. Σε απόσπασμα που προβλήθηκε στην εκπομπή «Happy Day», το μοντέλο αρνήθηκε πως έχει κρατήσει τσάντα-μαϊμού αλλά τα έβαλε με την Βλαντή, υπερασπιζόμενη όσες γυναίκες το κάνουν. «Δόξα τω Θεώ ό,τι φοράω σε brand είναι αληθινό. Της πέφτει λόγος, τώρα, αυτηνής να κάθεται να σχολιάζει τι κρατάει η καθεμία και πώς το αγοράζει; Δηλαδή έχουμε ξεφύγει λιγάκι! Μαζέψτε την, όποιος μπορεί, γιατί καταντάει και λίγο γελοία προσωπικά», ανέφερε χαρακτηριστικά.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μέγκι Ντρίο: « Η Ραμόνα Βλαντή καταντά γελοία»

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» μίλησε η πρώην παίκτρια του GNTM, Μέγκι Ντρίο, η οποία σχολίασε μεταξύ άλλων τη δήλωση της Ραμόνας Βλαντή πως πολλές celebrities έχουν κρατήσει κάποια στιγμή μαϊμού τσάντες. «Εγώ δεν έχω κρατήσει ποτέ μαϊμού τσάντα! Όχι, δόξα τω Θεώ ότι φοράω σε brand είναι αληθινό. Της πέφτει λόγος, τώρα, αυτηνής […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μέγκι Ντρίο για Ραμόνα Βλαντή: «Δεν μπορεί να κρίνει, καταντά γελοία»

Δηλώσεις στις τηλεοπτικές κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών έκανε το βράδυ της Τρίτης 13/12 η Μέγκι Ντρίο. To άρθρο Μέγκι Ντρίο για Ραμόνα Βλαντή: «Δεν μπορεί να κρίνει, καταντά γελοία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μέγκι Ντρίο για Ραμόνα Βλαντή: «Μαζέψτε την, καταντάει γελοία»

«Δεν μπορεί η Ραμόνα να κάθεται να κρίνει τι φοράει η κάθε μία, αν το φοράει σωστα ή αν είναι λάθος γιατί εκείνη δεν είναι τέλεια»

Διαβάστε το στο news.gr

Μέγκι Ντρίο για Ραμόνα Βλαντή: "Μαζέψτε την, καταντάει γελοία"

"Δεν με απασχολεί οτιδήποτε λέει"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μέγκι Ντρίο για Ραμόνα Βλαντή: «Καταντά γελοία» – Η σκληρή απάντηση

Η Μέγκι Ντρίο μίλησε στις κάμερες σε νυχτερινή της έξοδο. Οι δημοσιογράφοι τη ρώτησαν να σχολιάσει τη δήλωση της Ραμόνας Βλαντή πως πολλές celebroties έχουν κρατήσει κάποια στιγμή μαϊμού τσάντες. Τότε η Μέγκι Ντρίο τόνισε: «Εγώ δεν έχω κρατήσει ποτέ μαϊμού τσάντα! Όχι, δόξα τω Θεώ ότι φοράω σε brand είναι αληθινό. Της πέφτει λόγος, τώρα, αυτηνής να […] The post Μέγκι Ντρίο για Ραμόνα Βλαντή: «Καταντά γελοία» – Η σκληρή απάντηση appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»