Έλενα Ασημακοπούλου για το NaMaste και τη Ναταλία Γερμανού – «Ήταν ίσως από τις πιο δύσκολες τηλεοπτικές δουλειές μου»

16:00 - 14/12/2022

Η Έλενα Ασημακοπούλου διανύει μια πολύ διαφορετική και δημιουργική περίοδο της ζωής της, τόσο σε προσωπικό To άρθρο Έλενα Ασημακοπούλου για το NaMaste και τη Ναταλία Γερμανού – «Ήταν ίσως από τις πιο δύσκολες τηλεοπτικές δουλειές μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ασημακοπούλου για την συνεργασία με Γερμανού: «Ήταν ίσως από τις πιο δύσκολες τηλεοπτικές δουλειές μου»

Η Έλενα Ασημακοπούλου παραχώρησε μια συνέντευξη στο περιοδικό HELLO! και στον δημοσιογράφο, Σάββα Μπίτζα και μέσα σε άλλα, αναφέρθηκε στην συνεργασία που είχε στο παρελθόν με την Ναταλία Γερμανού στην εκπομπή «NaMaste», το 2015. .Η Έλενα Ασημακοπούλου παραχώρησε μια συνέντευξη στο περιοδικό HELLO! και στον δημοσιογράφο, Σάββα Μπίτζα και μέσα σε άλλα, αναφέρθηκε στην συνεργασία που είχε στο παρελθόν με την Ναταλία Γερμανού στην εκπομπή «NaMaste», το 2015. .Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα από την συνέντευξη της Έλενας Ασημακοπούλου: Στο παρελθόν είχες συμμετάσχει στην εκπομπή «NaMaste», που παρουσίαζε η Ναταλία […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλενα Ασημακοπούλου για Namaste και Ναταλία Γερμανού: «Δεν μπόρεσα να εγκλιματιστώ»

Συνέντευξη στο περιοδικό Hello και τον Σάββα Μπίτζα έδωσε η Έλενα Ασημακοπούλου. Η ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και για τη […] The post Έλενα Ασημακοπούλου για Namaste και Ναταλία Γερμανού: «Δεν μπόρεσα να εγκλιματιστώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»