Μιχάλης Ρακιντζής: «Πάντα απέφευγα τα φώτα της δημοσιότητας»

21:48 - 17/12/2022

Στο Σπίτι με το MEGA βρέθηκε ο Μιχάλης Ρακιντζής, τη νύχτα του Σαββάτου, προκειμένου να συναντήσει τη Ρούλα Κορομηλά. Ο αγαπημένος […] The post Μιχάλης Ρακιντζής: «Πάντα απέφευγα τα φώτα της δημοσιότητας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μιχάλης Ρακιντζής: «Πάντα απέφευγα τα φώτα της δημοσιότητας»

Ο Μιχάλης Ρακιντζής στο «Σπίτι με το Mega» εξομολογήθηκε τους λόγους για τους οποίους δεν συνηθίζει να αποδέχεται τις τηλεοπτικές…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μιχάλης Ρακιντζής: Πάντα απέφευγα τα φώτα της δημοσιότητας

Στο Σπίτι με το MEGA βρέθηκε ο Μιχάλης Ρακιντζής, τη νύχτα του Σαββάτου, προκειμένου να συναντήσει τη Ρούλα Κορομηλά. Ο αγαπημένος καλλιτέχνης εξομολογήθηκε τους λόγους για τους οποίους δεν συνηθίζει να αποδέχεται τις τηλεοπτικές προτάσεις εξηγώντας τους λόγους για τους οποίους αυτό άλλαξε στην προκειμένη περίπτωση και είπε το «ναι» στο Μεγάλο Κανάλι. Ειδικότερα, ο Μιχάλης Ρακιντζής σημείωσε χαρακτηριστικά πως «πάντα απέφευγα τα φώτα της δημοσιότητας. Θεωρώ ότι η δουλειά μου είναι να κάθομαι σε ένα στούντιο και να γράφω. Όλο το άλλο είναι συμπληρωματικό. Τέτοια εκπομπή μουσική, live, δεν έχω κάνει ξανά ποτέ μου. Αυτή είναι η πρώτη φορά. Έπρεπε να έρθεις πίσω για να με ξετρυπώσεις. Επειδή

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μιχάλης Ρακιντζής: "Πάντα απέφευγα τα φώτα της δημοσιότητας"

"Έπρεπε να έρθεις πίσω για να με ξετρυπώσεις"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»