Γιώργος Τράγκας: Έσπασε τη σιωπή της η Μαρία Καρρά – «Με στοχοποίησαν λες και ήταν πιόνι στα χέρια μου»

11:30 - 18/12/2022

Τις πρώτες της δηλώσεις μετά τον θάνατο του Γιώργου Τράγκα έκανε η χήρα του, Μαρία Καρρά, χαρακτηρίζοντας «επικοινωνιακό κανιβαλισμό» όσα έχουν ακουστεί όλο αυτό το χρονικό διάστημα. «Ο Γιώργος είχε μια περιουσία, η οποία στην πραγματικότητα απέχει πάρα πολύ από αυτά που δημοσιεύονται. Τα δημοσιεύματα γράφουν πράγματα που δεν υπάρχουν. Στοχοποιήθηκα από την αρχή. Με μεγάλα γράμματα έγραφαν: «Η χήρα που τα ήξερε όλα». Λες και ο Γιώργος ήταν ένα πιόνι στα χέρια μου κι εγώ έκανα τα πάντα. Ο επικοινωνιακός καννιβαλισμός ξεπέρασε κάθε όριο. Η δεοντολογία χάθηκε, ακόμα και για το νεκρό, που δεν μπορεί να μιλήσει», ανέφερε αρχικά σε συνέντευξή της στη Real News και συνέχισε: «Υπάρχει τ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξεσπά η χήρα του Γιώργου Τράγκα, Μαρία Καρρά: «Με στοχοποίησαν λες και ήταν πιόνι στα χέρια μου»

Η χήρα Τράγκα μιλά στη Realnews για τα ακίνητα, την περιουσία και την έρευνα για το ξέπλυμα βρόμικου χρήματος. Έναν χρόνο μετά τον θάνατο του Γιώργου Τράγκα, η Μαρία Καρρά μιλά για πρώτη φορά, αποκλειστικά στη Realnews, για όλα όσα έχουν δει το φως της δημοσιότητας τους τελευταίους μήνες, περί χλιδάτης ζωής και αμύθητης περιουσίας, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα