Συγκλονίζει ο Πρώιος: «Την ημέρα που σκοτώθηκε ο γιος μου, είπε σε όλους να με προσέχουν, σαν να ήξερε ότι θα… φύγει» [βίντεο]

20:32 - 25/12/2022

Πρώιος: Ο πρώην παίκτης του Masterchef, Διονύσης Πρώιος, ο οποίος έγινε ευρύτερα γνωστός μέσα από τη συμμετοχή του στο reality μαγειρικής αλλά και τις δηλώσεις του για την προσωπική του ζωή, παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Open Weekend» και την Πέννυ Καβέτσου. «Οι γιορτές δεν είναι από τα… χαρούμενά μου. Η οικογένειά μου έχει διαλυθεί, νιώθω […] Το άρθρο Συγκλονίζει ο Πρώιος: «Την ημέρα που σκοτώθηκε ο γιος μου, είπε σε όλους να με προσέχουν, σαν να ήξερε ότι θα… φύγει» [βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Διονύσης Πρώιος: Τη μέρα που σκοτώθηκε ο γιος μου, είπε σε όλους να με προσέχουν σαν να ήξερε ότι θα φύγει

Ο πρώην παίκτης του MasterChef Διονύσης Πρώιος έκανε μια συγκλονιστική εξομολόγηση για την τραγική ιστορία ζωής της ζωής του και τον γιο του που είχε σκοτωθεί σε τροχαίο δυστύχημα σε ηλικία μόλις 20 ετών. «Οι γιορτές δεν είναι από τα… χαρούμενά μου. Η οικογένειά μου έχει διαλυθεί, νιώθω μόνος, νιώθω ότι πάντα κάτι λείπει. Κλαίω, στενοχωριέμαι. Και με οικογένεια να ειμαι, πάντα έχω κάτι που μου λείπει. Στο MasterChef μαγείρεψα λαζάνια. Το αγαπημένο φαγητό του γιου μου. Το κάνω και για μένα και πάντα κοιτάζω στον ουρανό. Ο γιος μου ήταν πολλά πράγματα. Από 16 χρονών ήθελε να δουλεύει. Είχε ξεκινήσει σαν βοηθός σεφ και μετά ανέλαβε μόνος του. Ήταν απίστευτο, γιατί ήταν καλύτερος από τον σεφ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο πρώτος… τελικός για την κατάκτηση του πρωταθλήματος – Τι ώρα και που θα δούμε το ντέρμπι 

Σεπόλια: Εμπρησμός σε σούπερ μάρκετ τα ξημερώματα

Κίνηση: Τροχαία στον Κηφισό έφεραν μποτιλιάρισμα χιλιομέτρων και στα δύο ρεύματα

Βομβαρδισμοί στη Γάζα – Η Γερουσία των ΗΠΑ εγκρίνει νέα βοήθεια στο Ισραήλ

Μεγάλη ανατροπή με τα POS – Πότε θα υπάρξει «κούρεμα» των χρεώσεων

ΣΥΡΙΖΑ: Η αβάσταχτη ελαφρότητα… Κασσελάκη