Αμερικανοί και Βρετανοί ξεχάστε τουρκικές εισβολές και ανθρώπινα δικαιώματα – αγωγό μέσω Τουρκίας!

20:58 - 28/12/2022

Σε συνέχεια του άρθρου μου της περασμένης Κυριακής στην «Σημερινή», στο σημερινό παραθέτω επί πλέον λεπτομέρειες για την επιμονή  Αμερικανών και Βρετανών για αγωγό μέσω Τουρκίας, μοιρασιά αερίου με την Τουρκία, να ξεχάσουμε τα πάντα,  εισβολές, κατοχή, προσφυγιά, επιστροφή… Τζό Μπάιντεν στην Κύπρο 21 Μαΐου  2014  Ο Πρόεδρος Νίκος Αναστασιάδης και ο Αμερικανός Πρόεδρος Joe Biden Στις 22 Μαΐου 2014, σε δημοσιογραφική διάσκεψη στην Κύπρο, ο αντιπρόεδρος Τζο Μπάιντεν αναφέρθηκε στις προοπτικές η Κύπρος να καταστεί παίκτης-κλ...

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αμερικανοί και Βρετανοί Ξεχάστε τουρκικές εισβολές και ανθρώπινα δικαιώματα – αγωγό μέσω Τουρκίας!

Γράφει η Φανούλα Αργυρού* Σε συνέχεια του άρθρου μου της περασμένης Κυριακής στην «Σημερινή», στο σημερινό παραθέτω επί πλέον λεπτομέρειες για την επιμονή  Αμερικανών και Βρετανών για αγωγό μέσω Τουρκίας, μοιρασιά αερίου με την Τουρκία, να ξεχάσουμε τα πάντα,  εισβολές, κατοχή, προσφυγιά, επιστροφή…   Τζό Μπάιντεν στην Κύπρο 21 Μαΐου  2014    Ο Πρόεδρος Νίκος […] The post Αμερικανοί και Βρετανοί Ξεχάστε τουρκικές εισβολές και ανθρώπινα δικαιώματα – αγωγό μέσω Τουρκίας! appeared first on Militaire.gr.

Διαβάστε το στο militaire.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας