Έλενα Ασημακοπούλου: «Δεν ήταν καλή περίοδος στη ζωή μου, με είχε ρίξει πάρα πολύ ψυχολογικά»

17:44 - 31/12/2022

Την Έλενα Ασημακοπούλου φιλοξένησε η Τζένη Θεωνά στην τελευταία εκπομπή για το 2022 στις Μαμα-δες, το απόγευμα του Σαββάτου, στην ΕΡΤ2. […] The post Έλενα Ασημακοπούλου: «Δεν ήταν καλή περίοδος στη ζωή μου, με είχε ρίξει πάρα πολύ ψυχολογικά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Ασημακοπούλου: «Είχα τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες, με είχε ρίξει πολύ ψυχολογικά»

Η Έλενα Ασημακοπούλου μίλησε για μια πολύ προσωπική της στιγμή

Διαβάστε το στο in.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: Δεν ήταν καλή περίοδος στη ζωή μου, με είχε ρίξει πάρα πολύ ψυχολογικά

Την Έλενα Ασημακοπούλου φιλοξένησε η Τζένη Θεωνά στην τελευταία εκπομπή για το 2022 στις Μαμα-δες, το απόγευμα του Σαββάτου, στην ΕΡΤ2. Μέσα σε όλα, η γοητευτική ηθοποιός αναφέρθηκε στον ερχομό της κορούλας της, Μαρίας καθώς και την δύσκολη διαχείριση που έκανε στις τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες της. Ειδικότερα, η Έλενα Ασημακοπούλου εξομολογήθηκε πως «δεν ήταν μια καλή περίοδος στη ζωή μου γιατί ήταν πολλά χρόνια. Για να περάσεις τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες, όπως είχα εγώ, ψυχολογικά μπορώ να πω ότι με είχε ρίξει πάρα πολύ. Γιατί και εγώ ήθελα να κάνω γρήγορα ένα ακόμα παιδί μετά την Μαρία, να μην έχουν μεγάλη διαφορά ηλικίας αλλά… μπαρούφες! Δεν είναι και κάτι, εντάξει, αλλά βιαζόμο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: «Για πολλά χρόνια είχα αποτυχημένες εγκυμοσύνες, με είχε ρίξει πολύ ψυχολογικά»

Η Έλενα Ασημακοπούλου αναφέρθηκε σε μια δύσκολη περίοδο που πέρασε το παρελθόν. Η ηθοποιός μίλησε στην Τζένη Θεωνά και την εκπομπή «Μαμα-δες» για την εποχή που προσπαθούσε να μείνει έγκυος. Η ίδια εξήγησε για τις τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες που βίωσε: «Δεν ήταν μια καλή περίοδος στη ζωή μου γιατί ήταν πολλά χρόνια. Για να περάσεις τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες, όπως […] Το άρθρο Έλενα Ασημακοπούλου: «Για πολλά χρόνια είχα αποτυχημένες εγκυμοσύνες, με είχε ρίξει πολύ ψυχολογικά» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»