Έλενα Ασημακοπούλου: «Μετά από τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες ψυχολογικά μπορώ να πω ότι με είχε ρίξει πάρα πολύ.

18:44 - 31/12/2022

Η Έλενα Ασημακοπούλου μίλησε στην Τζένη Θεωνά και στην εκπομπή «Μαμα-δες», το απόγευμα του Σαββάτου, στην ΕΡΤ2. Η ηθοποιός [παρουσιάστρια και επιχειρηματίας, τόνισε για τις τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες που βίωσε: «Δεν ήταν μια καλή περίοδος στη ζωή μου γιατί ήταν πολλά χρόνια. Για να περάσεις τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες, όπως είχα εγώ, ψυχολογικά μπορώ να πω […] The post Έλενα Ασημακοπούλου: «Μετά από τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες ψυχολογικά μπορώ να πω ότι με είχε ρίξει πάρα πολύ. appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Ασημακοπούλου: Πέρασα τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες

Σε μια εξομολόγηση καρδιάς προχώρησε η Έλενα Ασημακοπούλου στη δημόσια τηλεόραση. Την Τζένη Θεωνά συνάντησε η Έλενα Ασημακοπούλου, στην τελευταία εκπομπή για τις Μαμα-δες το 2022, όπου και μίλησε για τον ερχομό της κορούλας της, Μαρίας αλλά και τις τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες της. «Δεν ήταν μια καλή περίοδος στη ζωή μου γιατί ήταν πολλά χρόνια. ... Περισσότερα To άρθρο Έλενα Ασημακοπούλου: Πέρασα τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ελένη Ασημακοπούλου: Είχα τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες

Η Ελένη Ασημακοπούλου μίλησε για τις δυσκολίες στο να αποκτήσει ένα παιδί αλλά αναφέρθηκε και στη γέννηση της κόρης της. Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Έλενα Ασημακοπούλου: «Είχα τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Μαμά-δες» βρέθηκε το απόγευμα του Σαββάτου 31/12 η Έλενα Ασημακοπούλου. Η γνωστή ηθοποιός σε μια συνέντευξη εφ’όλης της ύλης στην Τζένη Θεωνά, αναφέρθηκε μεταξύ άλλων, στον ερχομό της κορούλας της, Μαρίας αλλά και στις τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες της. «Δεν ήταν μια καλή περίοδος στη ζωή μου γιατί ήταν πολλά χρόνια. Για να […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Συγκινεί η Έλενα Ασημακοπούλου: Πέρασα τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες

Η Έλενα Ασημακοπούλου ήταν καλεσμένη της Τζένης Θεωνά στην τελευταία εκπομπή για τις Μαμα-δες το 2022, όπου και μίλησε για τον ερχομό της κορούλας της, Μαρίας αλλά και τις τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες της.Η Έλενα Ασημακοπούλου ήταν καλεσμένη της Τζένης Θεωνά στην τελευταία εκπομπή για τις Μαμα-δες το 2022, όπου και μίλησε για τον ερχομό της κορούλας της, Μαρίας αλλά και τις τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες της.«Δεν ήταν μια καλή περίοδος στη ζωή μου γιατί ήταν πολλά χρόνια. Για να περάσεις τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες, όπως είχα εγώ, ψυχολογικά μπορώ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: «Είχα τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Μαμά-δες» βρέθηκε το απόγευμα του Σαββάτου 31/12 η Έλενα Ασημακοπούλου. Η γνωστή ηθοποιός To άρθρο Έλενα Ασημακοπούλου: «Είχα τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»