Ρένος Χαραλαμπίδης: «Είναι στο όριο της παρωδίας, ατυχέστατη δήλωση»

19:16 - 03/01/2023

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Ρένος Χαραλαμπίδης στην κάμερα του Πρωινού την Τρίτη στον ΑΝΤ1. Μέσα σε όλα, […] The post Ρένος Χαραλαμπίδης: «Είναι στο όριο της παρωδίας, ατυχέστατη δήλωση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρένος Χαραλαμπίδης: Δήλωση φωτιά για τον Πέτρο Φιλιππίδη – «Είναι στο όριο της παρωδίας…»

«Ατυχέστατη δήλωση...»

Διαβάστε το στο in.gr

Ρένος Χαραλαμπίδης: Δήλωση φωτιά για τον Πέτρο Φιλιππίδη – «Είναι στο όριο της παρωδίας…»

«Ατυχέστατη δήλωση…»

Διαβάστε το στο tanea.gr

Ρένος Χαραλαμπίδης: Είναι στο όριο της παρωδίας, ατυχέστατη δήλωση

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» παραχώρησε συνέντευξη ο Ρένος Χαραλαμπίδης ο οποίος κλήθηκε να σχολιάσει τα αποτελέσματα που έφερε το κίνημα metoo στον χώρο του θεάτρου, την υπόθεση του Πέτρου Φιλιππίδη και την πολυσυζητημένη δήλωση της Βίκυς Πρωτογεράκη αλλά και την θεατρική επάνοδο του Γιώργου Κιμούλη. Ο Ρένος Χαραλαμπίδης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «το πρώτο πράγμα που βλέπω σε μια επαγγελματική πρόταση είναι κατά πόσο θα είμαι ελεύθερος να κάνω αυτό που πιστεύω, Σέβομαι τους συνεργάτες μου αλλά σέβομαι και τον εαυτό μου. Έχω πει λίγα όχι και έχω πει πολλά ναι σε κακές δουλειές. Για να πεις και όχι πρέπει να έχεις και πολλές προτάσεις. Άρα λοιπόν για να πεις τα όχι, πρέπει να πεις κ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ρένος Χαραλαμπίδης: «Είναι στο όριο της παρωδίας, ατυχέστατη δήλωση»

«Μας μπέρδεψε πάρα πολύ ο Γιώργος Κιμούλης»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»