Κώστας Φραγκολιάς: «Εγώ γιατί έκανα δύο και τρεις δουλειές τον χρόνο; Επίδομα δεν έχω πάρει»

09:58 - 05/01/2023

Η συζήτηση για τα επιδόματα και τα όσα είπε χθες, 4/1, ο Κώστας Φραγκολιάς στο Happy To άρθρο Κώστας Φραγκολιάς: «Εγώ γιατί έκανα δύο και τρεις δουλειές τον χρόνο; Επίδομα δεν έχω πάρει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Φραγκολιάς: Εγώ δεν έχω πάρει ποτέ επίδομα! Έκανα δύο και τρεις δουλειές τον χρόνο

O Κώστας Φραγκολιάς επανήλθε σήμερα μέσα από το Happy Day στα όσα ανέφερε χθες στη συζήτηση για τα επιδόματα και το σάλο που προκάλεσαν.O Κώστας Φραγκολιάς επανήλθε σήμερα μέσα από το Happy Day στα όσα ανέφερε χθες στη συζήτηση για τα επιδόματα και το σάλο που προκάλεσαν.«Να κάτσω εγώ να πω αν έχω δουλέψει και τι ένσημα έχω και σε ποιους… Ας ψάξουν να τα βρούνε. Να απαντήσω στο ατσαλάκωτο μπλουζάκι ή στη σιδερωμένη αρκουδίτσα; Σε ποιον να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κώστας Φραγκολιάς: «Εγώ γιατί έκανα δύο και τρεις δουλειές τον χρόνο; Εγώ επίδομα δεν έχω πάρει»

Την απάντησή του έδωσε ο Κώστας Φραγκολιάς μέσα από το Happy Day για τα όσα ανέφερε χθες στη συζήτηση για […] The post Κώστας Φραγκολιάς: «Εγώ γιατί έκανα δύο και τρεις δουλειές τον χρόνο; Εγώ επίδομα δεν έχω πάρει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κώστας Φραγκολιάς: Εγώ γιατί έκανα δύο και τρεις δουλειές τον χρόνο; Εγώ επίδομα δεν έχω πάρει

«Να απαντήσω στο ατσαλάκωτο μπλουζάκι ή στη σιδερωμένη αρκουδίτσα;»

Διαβάστε το στο news.gr

Κώστας Φραγκολιάς: "Εγώ γιατί έκανα δύο και τρεις δουλειές τον χρόνο; Εγώ επίδομα δεν έχω πάρει"

"Να απαντήσω στο ατσαλάκωτο μπλουζάκι ή στη σιδερωμένη αρκουδίτσα;"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»