Δημήτρης Αλεξανδρής: «Δεν έβλεπα τον Σασμό, δεν βλέπω τηλεόραση»

11:00 - 06/01/2023

Ο Δημήτρης Αλεξανδρής βρέθηκε καλεσμένος στο «Happy Day» με την Σταματίνα Τσιμτσιλή και μίλησε για τη συμμετοχή του στη σειρά […] The post Δημήτρης Αλεξανδρής: «Δεν έβλεπα τον Σασμό, δεν βλέπω τηλεόραση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Αλεξανδρής: «Δεν έβλεπα “Σασμό” πριν ενταχθώ στο καστ»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Happy Day» ήταν ο Δημήτρης Αλεξανδρής, ο οποίος μίλησε για τη συμμετοχή του στη σειρά «Σασμός» αλλά και για την προσωπική του ζωή. «Περνάμε πραγματικά παρά ωραία στα γυρίσματα, είναι τα πράγματα ανακουφιστικά για μένα, πραγματικά πολύ όμορφα. Δεν μπορώ να αποκαλύψω πολλά για την πλοκή. Ο Ευθύμης θα κάνει πολλά, ό,τι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δημήτρης Αλεξανδρής: «Δεν έβλεπα τον Σασμό πριν μου γίνει η πρόταση να παίξω στη σειρά»

Ο Δημήτρης Αλεξανδρής που τη φετινή τηλεοπτική σεζόν υποδύεται τον Ευθύμη στην επιτυχημένη σειρά του Alpha, To άρθρο Δημήτρης Αλεξανδρής: «Δεν έβλεπα τον Σασμό πριν μου γίνει η πρόταση να παίξω στη σειρά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Δημήτρης Αλεξανδρής: «Δεν έβλεπα Σασμό πριν με πάρουν στη σειρά»

Ο Δημήτρης Αλεξανδρής μίλησε για τη συμμετοχή του στη σειρά «Σασμός», αλλά και για όσα θα κάνει ο Ευθύμης στα επόμενα επεισόδια. The post Δημήτρης Αλεξανδρής: «Δεν έβλεπα Σασμό πριν με πάρουν στη σειρά» appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»